Твір "Ким я мрію стати"

1 варіант твору (програміст, твір для хлопців)

Професій є багато. Вони всі дуже різні і потрібні.

Я мрію стати програмістом. Комп'ютер вже зараз є моїм помічником. Маю збірку навчальних програм. Вони цікаві, відкривають багато нового, перевіряють мої знання. Хочу теж створювати цікаві ігри і навчальні програми для дітей. Навчання стане захоплюючою подорожжю в країну знань.

Тому стараюся добре вчитися і тоді моя мрія обов'язково здійсниться.    

2 варіант твору (сантехнік, твір для хлопців)

Я хочу бути сантехніком, як мій тато.

Буду ремонтувати сантехніку. Знайомим дам пораду. Поламається щось чи потече вода, а я вже спішу на допомогу. Мене чекають. Усі радіють зустрічі зі мною. І зовсім не важливо ким ти є, якщо ти майстер своєї справи.

Ця професія дуже потрібна. 

3 варіант твору (адвокат, твір для дівчат та хлопців)

Я хочу бути адвокатом. Захищати людей - корисна і благородна справа.

Щоб стати гарним адвокатом, треба багато читати, знати Конституцію, закони. Бути розумним та справедливим. Тому я стараюся добре вчитися, завжди сумлінно виконую домашнє завдання. У суперечках ставати на сторону правди - такою я бачу свою професію.  

Стати відомим адвокатом - моя мрія. Я дуже хочу, щоб вона здійснилася.

4 варіант твору (фотограф, твір для дівчат та хлопців)

Нещодавно на день народження батьки подарували мені чудовий цифровий фотоапарат. Робити фотографії стало моїм улюбленим захопленням.

Я фотографую своїх родичів, друзів. Вони радіють моїм старанням та успіхам. Особливо мені подобається вловлювати чудові миті на природі. Я став спостережливішим. Адже мій фотоапарат помічає неповторну красу оточуючого світу. 

Раніше у мене не було мрії. А тепер я хочу бути професійним фотографом. Мої найкращі фотографії будуть у різних журналах, виставлятися на виставках, просто приносити радість людям.

5 варіант твору (тренер, твір для хлопців)

Я мрію стати тренером.

Ним стають футболісти після закінчення футбольної кар'єри. Тому, щоб бути гарним тренером, треба бути футболістом, досягти успіхів у футболі. Чи під силу це мені, я ще не знаю. Поки що це лише мрія.

Буду старатися її досягти.

6 варіант твору (лікар, твір для хлопців та дівчат)

У житті кожної людини настає момент, коли він повинен зробити вибір про свою майбутню професію. Цей вибір - вельми нелегкий, адже на світі безліч професій, які подобаються одночасно відразу. Саме тому в дитинстві ми мріємо про багатьох професіях, не особливо замислюючись про їх справжніх цінностях.

Моя мрія - стати лікарем. Лікар - це та спеціальність, заради якої можна цілеспрямовано йти вперед, досягаючи всього. Саме лікарі грають дуже важливу роль в житті людей, буквально в житті будь-кого, від малого до старого. Мій вибір припав на цю професію не лише тому, що вона дуже важлива і відіграє найважливішу роль у світі. Але ще тому, що лікарі за день роблять дуже багато добрих справ, адже вони рятують поранених, хворих, допомагають всім нужденним у здоров'ї.

 
Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: мрію, Твір, Ким, стати
Переглядів: 26 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: