<Твір на тему: Англійська характер скачати

Твір на тему: Англійська характер
07.02.2014, 14:25
Англійський національний характер зображує результат чудової історії країни, а також її традицій та етикету. Розповісти про англійську характері не просто, так як потрібно почати описувати всю англійську історію і культуру. Однак можна розповісти про особливості англійського характеру окремо. Англійська гордість, почуття зверхності і дисципліна - характер англійців.

Англійська народ дуже дисциплінований, ввічливий і правильний, володіє найкращими манерами у світі. Вони всі знають, як тримати правильно ніж або виделку, як коректно поводитися в суспільстві. Дуже рідко використовують грубі висловлювання . Життя у англійців спокійна. Їх характерна риса любов до тварин.

Практично в кожній британській сім'ї є домашня тварина. Для собак або кішок в будинку завжди є окремий стілець і особливий корм. І, звичайно ж, особливе місце в серці свого господаря. У англійців сильно виховане почуття громадського порядку. Англійці люблять грати в будь-які ігри , але особливо в крикет і футбол . В Англії ці ігри користуються величезною популярністю.

Дуже часто англійців порівнюють з американцями. Америка - країна з безмежною демократією, Англія - країна з панівною аристократією. Англійська характер був і залишається тільки аристократичним. У цьому полягає протилежність між англійцями й американцями. Відмінності між ними, перш за все вони по- різному звертаються до інших народів. Американці легко заводять дружбу з іншими людьми, проте, не завжди на довгі дружні зв'язки.

Англійці, навпаки, насилу зближуються з іншими, але зате їх дружба дуже довговічна і міцна. Емоційна і психологічна життєдіяльність в ставленні до інших людей у англійців і американців різна. Американці проявляють величезну кількість чарівності, щоб сподобатися всім. Вони бажають, щоб їх любили, а у англійців навпаки, вони хочуть, щоб їх поважали. Зокрема, тому англійці дуже ранимі. Вони близько до серця сприймаю критику на свою адресу. Англійці вважають, що право на їх критику належить тільки їм самим. Також вони патріотичні, дуже люблять свою батьківщину.

Особливості англійського характеру відображені не лише в повсякденній поведінці, але і в поезії та літератури . Дивацтво або незвичайність, схильність до гумору, велика пристрасть до подорожей, а також до пошуків утопії - робить англійську літературу особливим і важливим предметом культурних досліджень.Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz
Переглядів: 1732 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.