<Твір на тему "Час і ми" скачати

Твір на тему "Час і ми"
19.12.2016, 10:44
Дуже часто можна почути фразу «Не вистачило часу», «немає часу», «коли дозволить». А що ж таке час? І чому ми повинні від нього залежати? Відомо, що час не можна зупинити. Його не можна наздогнати, запас часу неможливо заповнити. Час плине швидко, коли його мало, і йде дуже повільно, коли хочеться щоб хвилини очікування скоріше закінчилися.

Час не стоїть на одному місці, воно стрімко біжить, і людина просто не встигає помітити, як проходять хвилини, години, дні і в кінці кінців проходить життя. І ось вже виявляється, що час, який так квапили заради настання якоїсь події, непомітно пролетів.

Що часу, якого здавалося так багато, насправді дуже мало. І як часто доводиться шкодувати про згаяний час, про час, який проведено даремно, без користі. Людина влаштована так, що вчитися цінувати щось, тільки це втративши. Час не є винятком. Людям властиво його втрачати, а потім журитися і говорити, що якби можна було повернути назад, все б було по-іншому.

Також люди звинувачують час в якихось своїх невдачах. Але тут важливо зрозуміти одне - час не винне, винна сама людина. Не можна вибрати час, в яке живеш, але можна зробити так, щоб не втрачати його даремно. Потрібно не служити часу, а зробити так, щоб час служило нам.

Ніколи, ні в одну епоху існування людства, не було такого часу, коли б суспільство вважало його ідеальним. І такого часу ніколи і не буде, людині завжди чогось не вистачає, він завжди чимось не задоволений. І причина криється в нас самих.

Ми самі сидимо склавши руки, коли потрібно діяти, квапимо події коли потрібно просто вміти чекати, біжимо без оглядки, піддаючись суєті тоді, коли потрібно зупинитися і задуматися.

У дитинстві хочемо швидше подорослішати, потім теж квапимо час в очікуванні чогось прекрасного, і в підсумку, озираючись у минуле, розуміємо, що все найпрекрасніше відбувається зараз. Не потрібно бігти в пошуках щастя, потрібно просто насолоджуватися кожним моментом життя, цінувати кожну хвилину часу, і тоді ми навчимося керувати своїм часом, таким загадковим і простим одночасно.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: Ми, час, тему, Твір, Шкільні твори, на
Переглядів: 287 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.