<Твір на тему - День вчителя скачати

Твір на тему - День вчителя
21.03.2015, 11:38
Вчителі - це ті люди, які ведуть нас по дорозі знань протягом всього процесу навчання. Вони допомагають нам розуміти весь матеріал, пояснюють нам його, прагнуть вкласти в кожного свого учня якомога більше знань. Крім цього вони вчать нас життя, виховують нас: першачків вчать дисципліні і хорошим манерам, а випускникам знайти свій життєвий шлях. Вчителі відіграють важливу роль в житті кожного з нас.

День вчителя - той день, коли ми можемо висловити всю свою подяку своєму наставнику. Він святкується на початку осені, коли стоїть тепла і ясна погода, і на вулицях лежать золоті листя. У цей день можна побачити багатьох школярів з букетами квітів, з листівками, в ошатною формі і щасливою посмішкою.

У моїй школі в цей день щорічно проходить концерт, всі класи готують до цього дня номер - привітання: хтось співає пісні, танцює, а хтось готує сценки. У цей день всі вчителі збираються в актовій залі і з радістю приймають поздоровлення і слухають слова подяки, які вони заслуговують чути щодня. Зазвичай у цей день учні поводяться старанно, намагаються не отримати зауважень, щоб не засмучувати свого вчителя.

Старшокласникам в цей день дозволяють випробувати роль учителя на собі, багато з них ведуть уроки в молодших класах. Провівши хоча б один урок, розумієш, що праця вчителя - важка і виснажлива праця, що заслуговує величезну повагу.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: вчителя, Твір, на, тему, Шкільні твори, день
Переглядів: 1363 | Завантажень: 177 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.