<Твір на тему «Дерева в снігу» скачати

Твір на тему «Дерева в снігу»
28.01.2014, 15:16
Ви коли-небудь думали над тим, що для людини означає природа? Великі міста стомлюють своєї суєтою і кожен раз, коли нам тільки це вдається, ми з величезним бажанням виїжджаємо на природу. Вона матушка, радо зустрічаючи нас, розкриває всі свої принади земного буття. Не знаю чому, але я завжди ототожнюю дерева з людьми. Мені здається, що вони вміють говорити між собою, шелест листя. І хай хтось скаже, що це вітер, але я то знаю, це вони розмовляють між собою.

Адже по їхніх стовбурах точно також біжить сік, як по людині кров. Від того напевно мені боляче дивитися на вирубане і очищене від дерев місце. Подібне кладовищу , підносяться пеньки , як надгробні плити , немає ні птахів , ні живності всякої , лише випалена сонцем трава . Як же пояснити людям , що цього робити не можна? Адже терпляча природа не вічна.

Подібно до людини дерева вміють спати , а засипають вони на цілу зиму , для того , щоб з новими силами зустріти весну . Зими бувають дуже морозними, але якщо достатньо випало снігу , деревам тепло і комфортно. Під теплим пухнастим ковдрою , не страшні навіть найлютіші морози . Коли трошки підтане , а потім тихо і довго сиплеться з неба сніжок , дерева немов перетворюються, для якого-небудь торжества.

Невимовне видовище представляють вони собою. Немов у казку потрапляєш і не можеш намилуватися красою рідної природи. А якщо сонечко прогляне , тоді й зовсім захоплення немає меж . Все виблискує колом , сріблиться і радує душу. Ось так ненароком зачепиш якусь гілочку і сам опиняєшся , подібно деревах , весь в снігу. А вони стоять собі милі , як ні в чому не бувало і чекають , що ще з ними зробить природа і людина .

Слухняні , покірні , мовчазні і не замінні ніякими іншими прикрасами. Особливо красиві взимку їли , ніби волохаті білі лапи звисають їх гілки . У сильну заметіль під їх кронами рятуються лисиці , зайчики та інші лісові звірятка. Дуже красиві бувають російські сніжні зими і особливо приємні оку дерева в снігу , адже саме вони складають основу зимового пейзажу.Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz
Переглядів: 394 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.