<Твір на тему: Дерево. Твір про дерево скачати

Твір на тему: Дерево. Твір про дерево
15.04.2015, 12:27
У маленькому провулку великого міста цілий рік було тихо і чисто. Одноповерхові будиночки, блискучі новою черепицею різнокольорових дахів, радували око квітучими палісадниками, починаючи з травневих конвалій і закінчуючи пізніми, осінніми букетами хризантем.
 
У самого перехрестя, кимось із місцевих жителів, був посаджений молодий каштан. Ще досить  негустий кроною, він старанно і, головне, вчасно запалював свої біло-рожеві свічки.
 
Взимку, загорнувшись сніжно махровим халатом, каштан височів над заледенілими дахами будинків, гордо похитуючи своєю кришталевою кроною. Іноді до нього прилітали червоногруді снігурі і обсипали стиглими яблуками білі, сплутані гілки.
 
Прихід весни розчаклував зимову казку, пробуджуючи природу рідного краю. Наш каштан струшують, потягуючись усіма гілками. До середини травня він уже ставав схожий на витончений торшер в дорогоцінному, смарагдовому абажурі. Розкрилися свічки, урочисто застиглі в почесній варті, здавалося, тільки чекали команди спалахнути і згоріти дотла.
 
Коли яскраві свічки каштана догорали і стікали до підніжжя стовбура рожевими краплями пелюсток, потемніла крона дерева покривалася легкої вуаллю тополиного пуху, який захопив своїм кружлянням весь рідне місто. Десь гриміла музика, дзвеніли трамваї і верещали автомобільні гальма, а в маленькому провулку, на околиці міста, тихо припадав пилом під палючим спекою молодий каштан. Дуже рідкісні, літні дощі омивали його своїм рятівним душем і знову віддавали у владу жаркого липня.
 
Так тривало з року в рік, поки одного разу восени не сталося маленьке, але справжнє диво. Поруділі листя каштана вже щосили облітали, плавно ковзаючи в прозорому повітрі золотої осені, оголюючи нерозбірливі переплетення кострубатих гілок. Раптом мешканці провулку помітили, що в місцях обпадаючою листя вибилася молода зелень і на блідо-зелених, розкритих долоньках листя боязко запалилися нові, витончені свічки. Вони горіли своїм тихим світлом до, раптово випав наприкінці жовтня, першого снігу, а потім ще довго виглядали з-під пухнастих шапочок, немов самі дивувалися незвичайному диву.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: дерево, Твір, Шкільні твори, тему:, Про, Дерево., на
Переглядів: 665 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.