<Твір на тему - ДОЩ скачати

Твір на тему - ДОЩ
07.10.2015, 20:18
Цілий місяць нещадно палило сонце. Відпочиваючим біля моря туристам, доводилося зі сходом сонця заповнювати пляжі, щоб до полудня вже укриватися в рятівної тіні орендованих будиночків.
 
Щоранку з надією на дощ вони дивилися, в ідеально чисте, жодної хмарини, небо. Але сонце, перекидаючись в бездонній синяві, немов сміялося над ними.
 
Одного разу, коли сонце було в зеніті, і на пляжі залишилися тільки найсміливіші і загартовані спекою, несподівано різко потемніло. Узялася нізвідки, лілова хмара наповзла на сонці і зупинилася. Вона розросталася на очах, заповнюючи собою все небо. І раптом хлинув дощ, неначе хтось розпоров черево гігантської хмарі.
 
Миттєво вимоклі до нитки, пляжники розбігалися в різні боки. Деякі просто кидалися в море і насолоджувалися довгоочікуваною прохолодою.
 
Рівними, тугими струменями або, як кажуть, суцільною стіною, дощ лив не перестаючи. Хмара поступово зменшувалася і світлішала, поки не перетворилася на рожево-бузкову серпанок, крізь яку тут же пробилися впевнені промені сонця. Дощ обірвався так само раптово, як і почався.
 
Відпочиваючі потягнулися на мокрий пляж, підставляючи гарячим променям свої змерзлі тіла. Дітлахи прийнялися ліпити паски і будувати піщані замки між, швидко заповнюючими пляж.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: дощ, Твір, на, тему, Шкільні твори
Переглядів: 438 | Завантажень: 125 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.