Твір на тему "Із чого починається Батьківщина"

1 варіант твору

Батьківщина... Якщо замислиться над самим цим словом, його значенням, можна побачити, що воно має спільні корені зі словами батько, батьки. Мабуть, його зміст в тому, що це місце, де живуть твої батьки, де поховані твої прабатьки, твої корені. Для кожного з нас Батьківщина — це місце, де пройшли наше дитинство, юність. Але є ще зміст в цьому слові. Бо Батьківщина — це не просто крапка на географічній карті. В це слово ми вкладаємо і особисте, і загальне. Це і земля наша, і люди, і рідна мова, і історія нашого народу, і його пісні та мрії. В це слово ми вкладаємо гордість за свій народ, за свою культуру і свою причетність до всього цього.

Для мене Батьківщина — рідний дім, двір, мої друзі, з якими я зростаю, моя вулиця, школа, де навчаюсь, моє місто. А ще — вся моя держава — рідна Україна. Тобто для мене, як і для усіх, Батьківщина починається з маленького і закінчується великим.

2 варіант твору

Батьківщина моя там, де я народився, де живуть мої батьки, де жили мої пращури. Батьківщина моя там, де моє коріння. А з чого ж вона починається?

Мабуть, з першого вжитті крику, першої краплини молока, першого слова „мама”. А далі з турботи про мене у сім'ї, з товаришів та друзів, з навчання і роботи, з першого кохання й власної сім'ї. Батьківщина починається з думок, з вчинків людей, що оточують мене , з великого кохання, з досягнень намічених цілей. Людина-патріот живе для людей і в ім'я людей своєї Батьківщини.

Наша Україна має дуже непросту історію. Десятки поколінь українців мріяли про здобуття Батьківщиною державності. Лише в 1991 році сталася найважливіша для країни подія — Україна стала суверенною державою, рівною серед рівних. Отже, для мене Батьківщина починається ще й з 24 серпня 1991 року. Мені чомусь здається, що цей день був особливо сонячним, яскравим, радісним. Адже саме тоді перед світом постала древня й вічно юна держава — Україна.

3 варіант твору

Батьківщина для мене починається з мого будинку. Мій дім – це моя сім’я, мої найближчі люди, які мене люблять. Саме тут, поруч з рідними людьми, мені тепло, затишно і спокійно.
Моя Батьківщина починається з маленької річки на дачі, з куща смородини, листочки якої так смачно пахнуть. Батьківщина – це поле з величезним небом над ним, де ми пускали повітряного змія і милувалися веселкою. І ліс, де так сильно пахне суницею і хвоєю. Розлитий, як молоко, туман, в якому можна сховатися.
Напевно, з цього починається для мене Батьківщина.
Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: на, із, чого, Батьківщина, тему, починається, Твір
Переглядів: 30 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: