<Твір на тему "Як допомогти птахам взимку! скачати

Твір на тему "Як допомогти птахам взимку!
19.12.2016, 10:39
Настала зима, на вулиці мете сніг, морозно. Зима радісний час для людей, можна весело проводити вихідні, катаючись на лижах або ковзанах, просто гуляти по снігу. Але для птахів зима може стати згубною.

Багато птахи відлетіли в теплі країни, щоб пережити холодну пору року, вони обов'язково повернуться навесні і будуть радувати своїм веселим щебетанням. Але що робити тим птахам, які залишилися, не полетіли у вирій? Взимку вони потребують допомоги людей. Якщо цього не зробити, птиці загинуть від холоду і голоду, адже взимку їм дуже важко знайти корм. Сподіваючись хоч якось утамувати відчуття голоду, птахи летять ближче до людського житла, хочуть хоч трошки зігрітися.

Тому потрібно допомогти птахам, і перше, що можна зробити, це побудувати годівницю і повісити на гілці дерева. Також годівницю можна поставити на балконі, так зручніше буде насипати птахам корм. Головне, зробити годівницю так, щоб корм з неї не висипався, для цього по краях потрібно прибити дощечку. Ще потрібно захистити годівницю від снігу, зробити дах.

Перший час птахи будуть недовірливо ставитися до з'явилася раптово годівниці, вони будуть боятися прилітати до неї. Але поступово їх побоювання пройдуть, вони звикнуть і можна буде спостерігати за тим, з яким задоволенням вони поїдають насипаний турботливим чоловіком корм.

У годівницю можна насипати майже все. Наприклад, хлібні крихти, насіння - їх птиці дуже люблять. Можна навіть підвісити шматочок сала на мотузочці, його із задоволенням поїдають синички. Якщо з боку за ними спостерігати, це виглядає дуже цікаво - вони впиваються кігтиками в сало і клюють його, при цьому розгойдуються на шматку з боку в бік, як на гойдалках.

Також можна насипати в годівницю будь-яку крупу, птиці її теж дуже люблять. Коли вони звикнуть до годівниці, стануть постійно до неї прилітати. Головне, вчасно насипати корм. Одна годівниця, зроблена людиною, може врятувати багато птахів, допомогти їм вижити в зимові морози. А навесні, в подяку за виявлену людську доброту і співчуття, птиці будуть радувати своїм співом.

На людях лежить відповідальність за безпорадних братів наших менших. Для людини зробити годівницю нескладно, це займе не так багато часу, а для птахів це можливість вижити.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: птахам, тему, допомогти, як, Твір, Шкільні твори, взимку!, на
Переглядів: 420 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.