<Твір на тему - Як я провів зимові канікули скачати

Твір на тему - Як я провів зимові канікули
26.03.2015, 19:15
Нарешті настали довгоочікувані зимові канікули, самі довгі і веселі! У перший день канікул я наряджав ялинку і прикрашав будинок, в будинку панувала атмосфера наступаючого свята. Ось-ось настане Новий рік! Весь будинок пах мандаринами і хвоєю, це піднімало настрій.

 У школі у нас була весела ялинка, там я отримав великий подарунок, прийшовши додому, я з цікавістю став його розглядати. У ньому було багато смачних солодощів, яких тільки цукерок там не було! Я берег свій подарунок, хотів розтягнути на всі канікули. Новий рік я зустрічав зі своїми рідними, мама приготувала багато смачних святкових страв, ми дивилися привітання президента, новорічний концерт, ходили дивитися салют. Всі інші дні я ходив на каток, зі своїми друзями грав у хокей, ходив у ліс кататися на лижах. Катаючись на лижах, ми з друзями знайшли хорошу гірку, весь наступний день ми провели на ній, додому я прийшов весь в снігу.

За два тижні канікул зі мною сталося багато цікавого, я знайшов нових друзів, подивився нові фільми, прочитав кілька книг, їздив в театр і музей. Ці зимові канікули мені особливо запам'яталися, збулося моє давнє бажання, багато років я хотів собаку. І в ці святкові дні я її отримав, моїй радості не було меж. Я багато часу проводив зі своїм новим другом, вчив його виконувати різні команди, гуляв з ним. Все-таки Новий рік - час чудес, коли збуваються всі бажання і мрії!

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: як, Твір, на, тему, провів, Шкільні твори, Зимові, канікули
Переглядів: 7547 | Завантажень: 180 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
я

Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.