<Твір на тему "Як я провів зимові канікули" скачати

Твір на тему "Як я провів зимові канікули"
31.12.2015, 14:12
Зимові канікули - це дуже веселий час. І нехай вони вважаються довгими, я не втрачав часу дарма.
 
Ранок моїх вихідних починався із зарядки і смачного маминого сніданку. Вдень ми з друзями ходили на каток, іноді каталися на лижах в міському парку. А у вихідні ми з татом їздили за місто, де каталися на лижах і Тюбінгена. Як пояснив мені тато, тюбінги - це такі гумові надувні круги, на яких потрібно котитися з гори. Від швидкості у мене захоплювало дух і я навіть кричав від захвату! А вечорами я грав з сестричкою і іноді сидів за комп'ютером, спілкуючись через інтернет зі своїми родичами з іншого міста. Перед сном я обов'язково читав книгу.
 
Коли мама і тато були на вихідному, ми всією сім'єю відвідували кінотеатр. Побували на багатьох нових мультфільмах і кіно. Також мама нас з сестрою зводила в дитячий ляльковий театр. Там ми подивилися веселе і смішне уявлення. А після театру ми зайшли в кафе. Мама купив нам велике смачне морозиво з фруктами і молочний коктейль.
 
Зимові канікули - це ще й Новий рік. Зустрічали свято ми всією сім'єю. Увечері накрили великий стіл і прикрасили ялинку. У 12:00 ми всі вийшли на вулицю, де запускали феєрверки і запалювали бенгальські вогні. Батьки навіть дозволили мені не лягати спати і ми з сестрою і двоюрідним братом грали і веселилися до самого ранку. Прокинулися ми на наступний день тільки в обід, але під ялинкою нас уже чекали подарунки. Я знаю, що ці красиві коробочки підготували для нас батьки, але так приємно було отримати довгоочікувані подарунки.
 
У Різдво ми вирушили в село до нашої улюбленої бабусі, яка нагодувала нас смачними булочками і варениками. У селі ми весь день безперервно гуляли, каталися на санчатах і на лижах.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: як, Твір, на, тему, провів, Шкільні твори, Зимові, канікули
Переглядів: 972 | Завантажень: 149 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.