<Твір на тему: Колискова скачати

Твір на тему: Колискова
25.01.2014, 12:41
У творчості представників різних країн і епох особливе місце займає колискова пісня. Цей жанр, незалежно від епохи і авторства, служить для закріплення у свідомості дітей деяких речей, важливих для виховання майбутніх членів суспільства. Треба зауважити, що, крім народних колискових, існують авторські, і до їх написання зверталися багато відомих поети, наприклад, Ю.М. Лермонтов.

У чому особливість цього жанру? Насамперед, в тому, що колискова несе дитині кілька значущих посилів.

По-перше, часто в колискової звучать попередження про різноманітні небезпеки . Мета таких пісень - захистити зростаючої людини від побутових травм і необережних вчинків , які до них можуть привести. Скажімо , всім відома пісня про те, як прийде сіренький вовчок, несе відразу два важливих для збереження життя і здоров'я посилу. З одного боку, попереджає про ймовірне падінні з ліжка в разі, якщо дитина вляжеться близько до краю, з іншого боку, інформує про небезпеку зустрічі з дикою твариною.

По-друге, колискова - це своєрідна розповідь про світ, який, крім іншого, сприяє розвитку в дитині естетичного сприйняття музики і віршів , збагачує його внутрішній світ, при цьому розвиваючи мовні навички.

По-третє, колискова часто містить приховане або пряма вказівка ​​на національну приналежність і спосіб життя батьків, які стануть визначальними і в житті дитини. Згадаймо, як Лермонтов озвучує очікування матері: «Богатир ти будеш на вигляд і козак душею...» Можна стверджувати, що та сімейні цінності стають темою колискової пісні. З ранніх років дитина, завдяки колискової, починає розуміти, чого від нього очікують батьки, а це не завжди радості мирного відпочинку, але і праця : « будемо рано разбужать, на работку посилати, на роботу на таку - на веселу жнива». В- четвертих, - і це найважливіше! - В який би час і ким би не була створена колискова, вона обов'язково містить в собі дуже серйозні (відносно відчуття власної значущості дитини для батьків) речі. Тихий голос матері в поєднанні зі словами ніжності і любові не може не викликати в дитині відчуття захищеності і розуміння того , що він у безпеці , що мама його любить, а значить, все в світі йде так, як треба.

В якості колискової може бути використана навіть не відноситься до цього жанру пісня , але у свідомості дитини все одно закріпиться : «Мені співають , значить, мене люблять» , а це дуже важливо.Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz
Переглядів: 1927 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.