<Твір на тему: "Квіти" скачати

Твір на тему: "Квіти"
03.03.2015, 12:52
Вкотре, пробігаючи вздовж, виставлених на теплом, металевому прилавку, осінніх букетів, ловлю себе на думці, що тільки краса квітів врятує наш байдужий світ від останньої, глобальної катастрофи, і зробить людей терпиміше і добрішим.
 
Чому я так думаю? Все дуже просто. Загляньте в серединку квіткового букета і ви, немов Аліса, потрапите в країну невимовних чудес. Для цього навіть не обов'язково знати назви і види рослин. Просто насолоджуйтеся їх незвичайним, природним досконалістю. Спочатку надивитеся, наблизившись впритул, щоб зіткнення викликало хвилюючу тремтіння, що опускається від вашого обличчя до самих п'ят і, що охоплює цієї вибуховою хвилею поспішають ноги перехожих. Вони, вже відбігши досить далеко, здивовано припиняться, згадуючи, що бачили щось надзвичайно важливе і прекрасне, і помчать далі, забираючи запашний шлейф букета тонких ароматів.
 
Намилувавшись вишуканим, природним дизайном квітів, закривайте очі і вдихайте достаток запахів, що розбурхують уяву: від ледве вловимих, скромних мріянь до палких і жагучих фантазій. Запам'ятовуйте їх серцем - заб'ється воно, як спіймана пташка або замре в передчутті несподіваного чарівництва.
 
Якщо у вас зовсім немає часу зупинитися біля квіткового прилавка, то хоча-б погляньте на, що рветься з дзеркальних вітрин, різноманітність букетів, які поспішають показати вам недовговічну красу сліпуче яскравих тонів і ароматів.
 
Любите квіти. Вони, немов прекрасні, пурхають метелики, ловлять один ваш швидкоплинний погляд, щоб померти щасливими.Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: Твір, квіти, на, Шкільні твори, тему:
Переглядів: 425 | Завантажень: 158 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.