<Твір на тему: Квіти. Твір про улюблені квіти. скачати

Твір на тему: Квіти. Твір про улюблені квіти.
03.03.2015, 12:49
Я дуже люблю свято День Вчителя, коли з самого ранку по шкільних коридорах пливуть п'янкі аромати осінніх букетів. Їх все можна перенюхати, пірнаючи особою в різноманітність пахощів. А як радіє око, що ковзає по оберемки квітів, лежачих на вчительських столах у кожному класі.
 
Коли я йду по місту, то ноги завжди несуть мене в квіткові магазини або кіоски. Я довго розглядаю горді троянди з декоративними шипами і згадую дачу моєї тітоньки з величезним вибором чудових троянд, солодко пахнуть і вабливих, але тут же карають гострими шипами за безпечність необережного дотику.
 
Ромашки - мої улюблені квіти. І знову-таки, майстерно виведені селекціонерами, ці квіти абсолютно програють польовим букетів. У них ніжні ромашки здаються не гордовитими, а сором'язливо незайманими, кокетливо визирають з васильково-макового різнотрав'я.
 
Будь-які квіти і трави, які виросли під відкритим небом, в променях сонячного, материнського тепла, під ласкавим дотиком свіжого вітру, завжди будуть цвісти і пахнути набагато яскравіше тепличних букетів, тому що в них закладена сила самої природи.
 
Правда взимку, коли порожніють палісадники і квіткові клумби, я із задоволенням ставлю у вазу на засніженому вікні оранжерейну гілочку невигадливій мімози, щоб, дивлячись на неї, подумки наближати прихід весни.
 
8 березня разом з першим проліском дарує нові мрії і надії. Цей ніжна квітка, немов пустотливий дзвіночок наступаючої весни. Тому він так радує наші очі і ятрить серця захопленим передчуттям народження нового життя.Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: Твір, на, улюблені, квіти., Шкільні твори, тему:, Про
Переглядів: 768 | Завантажень: 152 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.