<Твір на тему - Літня ніч скачати

Твір на тему - Літня ніч
21.03.2015, 11:27
Літо - чарівна і незабутня пора, яку всі з нетерпінням чекають. Все навколо квітне і пахне. Вулиці рясніють квітами, дерева усипані зеленим листям, сонечко ніжно гріє своїми променями. Небо чисте, на ньому немає жодної хмарини і хмаринки. Іноді йде приємний літній дощик, після якого на небо з'являється різнокольорова веселка. Ночі влітку теплі і довгі.

А як прекрасно літньої ночі біля озера! Вода в ньому прозора і тепла, від легкого вітерцю піднімаються маленькі хвилі. Білий місяць красиво відбивається в ньому. Десь недалеко видають приємні звуки світлячки і світяться приємним світлом. По всьому небу розкидані тисячі зірок, якщо добре придивитися, можна побачити сузір'я Великої і Малої ведмедиці, а може навіть і полярну зірку.

У якийсь момент все затихає. Розумієш, що все навколо спить, тишу ніщо не порушує, не чути ні співу птахів, ні голосів людей. А яке повітря! Пахне свіжою травою і квітами, цей запах кружляє голову.

Сидячи вночі поблизу озера, здається, ось-ось із нього з'явиться русалка з красивими русявим волоссям і довгим хвостом, покритим риб'ячою лускою. Літньої ночі розігрується уяву.

Найяскравіші, теплі і світлі ночі, звичайно ж, влітку, цілий рік ми з нетерпінням чекаємо їх.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: Твір, Літня, на, тему, ніч, Шкільні твори
Переглядів: 1240 | Завантажень: 200 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.