<Твір на тему - "Людина і природа" скачати

Твір на тему - "Людина і природа"
20.11.2017, 21:31
Планета Земля - ​​наш спільний дім, який наповнює життєвою енергією весь навколишній світ. Гармонійно взаємодіючи, людина і природа можуть, як порушити крихку рівновагу сил, так і примножити земні багатства.
За що ми любимо природу рідного краю? Звичайно, за її кришталеву зимову красу, весняне відродження до життя, літній відпочинок і щедрі дари золотої осені. Будь-яка пора року приносить нам задоволення і користь. Без навколишнього середовища не було б нічого живого на землі.
Людина освоює нові землі, роблячи їх придатними для врожаїв хліба і овочів, плодових садів і ягідних кущів. Багата природа ділиться з нами своїми запасами грибів і горіхів, квітів і трав. Щовесни пробуджується нове життя. У садах зацвітають яблуні і груші, вишні і абрикоси. У полях колосяться і наливаються стиглістю пшениця і жито. Засіяні городи рясніють кучерявою петрушкою і шорстким листям майбутніх огірочків.
Краса природи окрилює людини і відкриває в ньому всілякі таланти. Великі художники, письменники і поети минулих поколінь в своїй творчості завжди відображали неповторну чарівність рідних просторів. Сучасні майстри пензля і художнього слова також палко оспівують і звеличують в своїх творах загадковий дух природи нашої Батьківщини.
Всі, хто мешкав на землі прекрасно розуміють, як непорушна взаємозв'язок людини і природи. Адже тільки спільними зусиллями можна досягти процвітання планети і підвищити рівень життя людей. Оберігаючи і примножуючи природні багатства, ми допоможемо всім мешканцям Землі жити довго і щасливо в нашому спільному домі.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: тему, природа, Твір, Шкільні твори, Людина, на
Переглядів: 130 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.