<Твір на тему - Мама скачати

Твір на тему - Мама
30.03.2015, 10:32
З моменту народження і до самої старості поруч з людиною знаходиться його мама. З самого початку життя дитини вона любить його більше всього на світі, оберігає його від усіх негараздів, переживає за нього.

Любов матері безмежна. Хто, як не вона, віддає останній шматок дітям, хто звалює на себе тягар домашньої праці лише для того, щоб дитина була здорова і щасливий. Були навіть випадки, коли мати жертвувала своїм життям заради порятунку дитини.

Для будь-якої матері дитина - найдорожче в житті. Для мами ми завжди будемо дітьми, яких треба приголубити, втішити, допомогти. І неважливо, скільки нам років. Вона завжди буде любити незалежно від віку. Недарма дитина, тільки що навчився говорити, першим вимовляє слово «Мама». Він навіть тоді розуміє, що немає на світі більш близької людини. І щоб з тобою не сталося, мама завжди буде поруч з тобою. Вона все так само буде піклуватися про тебе, любити тебе навіть через відстані.

Я дуже люблю свою маму. Я знаю, що у важку хвилину вона завжди прийде до мене на допомогу. Очі у моєї мами добрі, спокійні, в них завжди знайдеш співчуття, коли в тебе біда. Якщо ж у тебе удача, то в них ти побачиш радість і любов. Коли я дивлюся в мамині очі, на душі одразу стає спокійно і радісно. Для мене немає на світі більш доброго, близького, розуміючого тебе людини.

Найкращою і мудрої для людини є її мама, і її треба берегти, любити і поважати.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: Твір, на, мама, тему, Шкільні твори
Переглядів: 1173 | Завантажень: 191 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.