<Твір на тему "Мама" скачати

Твір на тему "Мама"
20.11.2017, 21:34
З самого раннього дитинства, під тихий наспів колискової пісні, я засинав в своєму ліжечку, стискаючи в маленькому кулачку теплу руку моєї мами. Кожен ранок починався з її ніжного голосу, який кличе мене до сніданку. Пахнуть ягодами мамині губи стосувалися моєї маківки або щоки легким дотиком поцілунку. Поки я з апетитом наминав гарячі ватрушки з вишневим або малиновим повидлом, моя мама сідала поряд, гладила неслухняні чуприну на моїй маківці, і ніжно дивилася на мене.
Мама довго стояла у високої хвіртки, проводжаючи мене теплим поглядом своїх янтарно-карих очей, поки я не ховався за поворотом. Після школи я поспішав у ветеринарну лікарню, де моя мама лікувала тварин. Разом ми проводжали останнього відвідувача і не поспішаючи поверталися додому. За вечерею ми багато розмовляли, мріючи про майбутніх спільних вихідних.
Так завжди було і буде, тому що мама - мій найближчий душевний друг, з яким не страшні ніякі життєві колотнечі. З нею мені завжди цікаво пізнавати навколишній світ, споглядати рідну природу, повну ще незвіданих місць, нерозгаданих таємниць і неймовірних відкриттів.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: мама, тему, Твір, Шкільні твори, на
Переглядів: 125 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1  
Зворушливий твір на тему «Мама» розповідає читачеві про серцевих взаєминах між батьками і дітьми. Найрідніші губи і руки, які торкаються до дитини з колиски, невидимим ангелом-хранителем супроводжують дорослих дітей в їх далеких мандрах. Завдяки маминій турботі і переживанню, ми відчуваємо себе коханими і захищеними.

Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.