<Твір на тему "Мій улюблений мультфільм" скачати

Твір на тему "Мій улюблений мультфільм"
25.01.2014, 12:50
Мій улюблений мультик - це «Як приручити дракона», створений у США. Він був випущений порівняно недавно, прем'єра відбулася в 2010 році.

Звичайно, перш за все, цей мультфільм радує високим рівнем виконання візуальних ефектів. Проте найголовніше у цій картині - це сюжет. Саме він підкорив мене і змусив переглядати історію знову і знову з однаковим задоволенням.

Головний герой - хлопчик- вікінг на ім'я Іккінг. Звичайно, з першого погляду, він не походить на центрального персонажа. Підліток відрізняється від своїх побратимів тим, що він слабкий як фізично, там і морально. Загалом, вікінг з нього некудишний . Однак чим більше ми дізнаємося його, тим краще відкривається глядачеві розум, доброта і здатність справлятися зі своїми страхами.

Плем'я Іккінга вело давню і безуспішну боротьбу з драконами. І хлопчик вважав, що якщо він уб'є одну з рептилій, то його життя відразу налагодиться. Під час нічного нальоту на село герой підбиває одного з них - таємничу Чорну фурію.

Натхненний успіхом, Іккінг відправився на пошуки підбитого тварини. Але коли він знайшов дракона, то не зміг завдати смертельного удару, а навпаки відпустив свого супротивника.

Трохи пізніше головний герой знаходить звільнену Фурію в долині, прихованої скелями. Виявилося, що дракон не зміг полетіти через травмованого хвоста. З цього починається довга і зворушлива історія їх дружби. Пройшовши через багато проблем, у тому числі нерозуміння з боку одноплемінників і навіть рідного батька, Іккінг не відступився від своїх поглядів. У результаті історія закінчується перемир'ям вікінгів і драконів і перемогою над спільним ворогом.

Цей мультик може навчити нас багато чому. Наприклад, тому, як важливо мати справжніх друзів. Не тільки тому, що вони завжди прийдуть на виручку. Але ще й тому, що заради них ми самі стаємо трішки краще.

Ще, дивлячись на Іккінга, розумієш, що не потрібно боятися бути самим собою. Кожен з нас гарний по- своєму. Якщо людина боїться бути самим собою, робити те, що він хоче, можна все життя прожити під чужими масками. Не потрібно нікому дозволяти диктувати вам, що робити і ким бути.

У наш час на екранах багато насильства, вбивств і злості. І я сподіваюся, що ось таки ось світлих і добрих мультиків будуть випускати набагато більше і частіше. Я раджу подивитися «Як приручити дракона» кожному. І дорослий, і дитина зможуть винести для себе звідти щось цінне.Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz
Переглядів: 8415 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.