<Твір на тему "Моє хоббі малювання" скачати

Твір на тему "Моє хоббі малювання"
31.12.2015, 14:16
Я вважаю, що абсолютно кожна людина будь-якого віку повинен бути чимось зайнятий. Улюблене заняття відкриває в кожній людині найкращі якості, змушує розвиватися як розумово, так і відточувати свій навик на фізичному рівні.

Кожен вибирає заняття собі до смаку: хтось любить малювати, хтось співати чи танцювати, а хтось і зовсім вибирає собі дивні та оригінальні заняття, наприклад, стрибати з моста або будувати міста із сірників. Але я волію малювати. Малювання - це саме те, що змушує мене бачити прекрасні моменти навіть у повсякденному житті, дивитися на світ особливим, естетичним поглядом.

Зізнаюся чесно - я естет по життю. Мені подобається, коли все красиво. Я люблю навіть самим нудним речам надавати якоїсь вишуканості та особливості. Естетичний смак і вміння відчувати естетичну насолоду - це найкрасивіша особливість, яка може бути у людини.

Кожен день я передаю на папір свій настрій. Я малюю картини, повні глибокого змісту. Можливо, цей зміст зрозумілий тільки мені, але все-ж я в глибині душі сподіваюся, що знайдуться близькі мені по духу люди, які зможуть зрозуміти суть моєї творчості. На білий аркуш я переношу свої світлі і прекрасні почуття, своє бачення природи, свій погляд на інших людей.

Малювання - це саме те, що допомагає мені заспокоїтися, відсторонитися від навколишнього світу і жити по-іншому, жити у світі творчості і нескінченної краси. Але я уточню, я зовсім не професіонал своєї справи, я тільки початківець любитель. Я люблю робити те, що мені подобається, а значить, з часом у мене буде виходити все краще і краще.

Я намагаюся постійно надихатися і вдосконалюватися. Мені подобається відвідувати виставки сучасного мистецтва, дивитися на цікаві картини відомих художників. Коли я дивлюся на чужий успіх, мені хочеться рухатися далі, навчаючись чомусь новому. Це нове я відкриваю для себе в книгах по мистецтву, відвідуючи курси та лекції художників.

Я вірю, що настане той момент, коли я на виставці представлю свої роботи світу, і знайдуться цінителі, які зуміють мене зрозуміти. Мені хотілося б побажати кожному знайти свою улюблену справу і отримувати від нього таке задоволення, яке я отримую від малювання.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: моє, Твір, Малювання, на, хоббі, тему, Шкільні твори
Переглядів: 9745 | Завантажень: 183 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.