<Твір на тему "Моє хобі" (футбол) скачати

Твір на тему "Моє хобі" (футбол)
10.01.2016, 13:31
Я дуже люблю футбол. Ми з татом завжди дивимось, коли його показують по телевізору. Моя улюблена команда називається «Динамо». У минулому році тато віддав мене у футбольну школу. Туди треба їздити 2 рази на тиждень, це далеко від дому. Тренування йде 2 години, всі втомлюються, але всім дуже подобається. Також у нас є форма, звісно ж в якій ми граємо. Футболістові головне мати витривалі ноги, тому ми багато бігаємо і стрибаємо, а ще вчимося набивати ногою м'яч.

У футбольній школі у нас дуже хороша, дружня атмосфера. Ми всі - одна команда. Будинки в своїй кімнаті я повісив плакати з відомими футболістами. Там є Кріштіану Роналду, Андрій Аршавін, Девід Бекхем. Мені б хотілося бути таким же знаменитим. Вони їздять по всьому світу, грають в самих різних країнах. Їх скрізь зустрічають вболівальники, кругом багато їх портретів.

Але добре навчитися грати в футбол важко, це виходить не у всіх. У школі теж треба намагатися вчитися, тому що з трійками в футболісти не беруть. Тому я думаю, що футбол - це моє хобі. У свій вільний час я або граю в нього, або дивлюся гри по телевізору.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: моє, Презентації, тему, (футбол), хобі, Твір, на
Переглядів: 4341 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.