<Твір на тему «Моє хобі - музика» скачати

Твір на тему «Моє хобі - музика»
24.01.2017, 17:11
Майже у всіх моїх однолітків є якісь захоплення. Хтось захоплюється малюванням, хтось шахами, хтось танцями. А моє хобі - музика. Можна сказати, що я - справжній меломан. Мені подобається музика різних напрямків, в залежності від настрою. Я можу слухати повільні й сумні композиції, коли у мене не дуже гарний настрій, а можу веселитися і танцювати під ритмічні і заводні мелодії, коли перебуваю в гарному настрої.

       Коли я був маленький, батьки помічали, що я небайдужий до музики і до музичних композицій. З музичних інструментів у мене був бубон, маракас і маленьке іграшкове піаніно. Зараз же у мене є справжнє велике фортепіано, на якому я вже навчився грати досить-таки добре. Для того, щоб оволодіти цією майстерністю, батьки запрошували мене додому репетитора. Я швидко навчився користуватися цим музичним інструментом, трохи вміє грати на фортепіано і моя мама. Іноді я навіть вчу її. І я бачу, що мама пишається моїми успіхами.

       Я думаю, що моє хобі може стати в майбутньому і моєю професією, наприклад, я можу давати концерти чи теж викладати комусь уроки гри на фортепіано. У будь-якому випадку моє захоплення музикою приносить мені величезне задоволення і приносить радість оточуючим, адже з музикою життя стає красивішим і щасливішим!

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: «Моє, тему, хобі, Твір, Шкільні твори, музика», на
Переглядів: 1668 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.