<Твір на тему "Моє хобі" (волейбол) скачати

Твір на тему "Моє хобі" (волейбол)
10.01.2016, 13:36
Моє хобі - волейбол. Я ним займаюся вже 2 роки. Я приходжу зі школи, швидко роблю уроки і біжу в спортзал. Там вже всі мої друзі з волейболу. Ми тренуємося, бігаємо, відпрацьовуємо подачі.

Волейбол - це старий вид спорту, він бере участь в Олімпійських іграх. Щоб грати в волейбол, треба вміти подавати м'яч і високо стрибати, щоб його відбити.

На фізкультурі в школі ми теж іноді граємо у волейбол. Мені дуже подобаються такі уроки. Я думаю, що я граю краще за всіх. З фізкультури у мене завжди гарні оцінки.

Спортом займатися дуже важливо, він зміцнює здоров'я. Я вибрав займатися волейболом, і не шкодую. У мене з'явилося багато нових друзів, з якими ми разом граємо. А влітку ми їздили з усією командою в спортивний табір. Там ми багато займалися різними вправами, купалися в морі, один раз ходили в похід в гори. Але щодня ми грали у волейбол. Мені дуже сподобалося в таборі.

Я постараюся займатися своїм хобі навіть коли стану дорослим. Адже це дуже цікаво і корисно для здоров'я.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: (волейбол), моє, хобі, Твір, на, тему, Шкільні твори
Переглядів: 5240 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.