<Твір на тему "Моє улюблене свято" скачати

Твір на тему "Моє улюблене свято"
29.12.2015, 17:35
У нашій країні відзначається багато гарних свят. Але для кожної людини улюблене свято свій. Для мене - це Новий рік і Різдво. Чому я кажу відразу про два свята? Тому що якось вже багато років повелося так, що ці дві назви стали невіддільні одне від одного. Йдучи на канікули і дорослі, і діти відзначають спочатку Новий рік, потім Різдво. Кожен з них дуже важливий і дає людині неповторні враження щороку.

Чому мої свята улюблені саме ці? Думаю, зі мною погодяться багато. Новий рік - це завжди очікування якогось дива, початку нового життя. Різдво - це спокій, умиротворення, час задуматися і знайти гармонію в собі. Особливо важливо це після галасливих новорічних відзначень.

Новий рік улюблений ще з самого дитинства. Тому що жодне свято в році не може дати такого відчуття чарівництва. Маленькі ми мріємо, як під ялинкою добрий Дідусь Мороз залишить для нас найзаповітніші подарунки. Дорослішаючи, ми вже перестаємо вірити в казкового персонажа, але чекаємо Новий рік, як і раніше.

Так як подарунки так само нас хтось дарує, але тепер ми ще й чекаємо Новий рік, щоб підвести підсумки, врахувати всі свої промахи і досягнення. І після цього почати новий зовсім інший рік. І чомусь саме такі відчуття відчувають багато хто з нас. Що наступаючий Новий рік - це новий життєвий етап.

Різдво, у свою чергу, дає нам можливість щороку згадати історію цього великого свята. Воно приносить у наше життя моменти спокійних роздумів, тихих сімейних вечорів у різдвяні святки. У ці моменти ми більше ніж за весь рік почуваємося згуртованими і коханими.

З кожним роком все менше молоді люди ходять співати різдвяні пісні. Шкода. Адже ця традиція передавалася з покоління в покоління сотнями років. Саме в Різдво я люблю дивитися або читати всім відоме твір «Вечори на хуторі біля Диканьки».

Звичайно, в житті кожного є інший найважливіший і, можливо, найулюбленіше свято - це день народження. Це теж свого роду новий етап і рік у житті. Але, думаю, зі мною багато солідарні, що Новий Рік та Різдво для кожного з нас є одними з найбільш важливих і цікавих.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: моє, улюблене, свято, тему, Твір, Шкільні твори, на
Переглядів: 6192 | Завантажень: 176 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.