<Твір на тему «Моя бабуся» скачати

Твір на тему «Моя бабуся»
08.02.2015, 15:48
Моя бабуся краще за всіх. Вона сама добра, сама ласкава і завжди мені допомагає. Я точно знаю, що в будь-який момент можу її попросити про щось, і бабуля ні за що не відмовить. Вона відкладе всі свої справи і обов'язково займеться моїми. І ніхто, навіть мама з татом, не розуміють мене так, як розуміє моя улюблена бабуся!

 Мені здається, що вона - добра фея, приблизно така ж, яка була у Попелюшки у казці. І я завжди представляла саме свою бабусю в цій ролі. У неї дуже добрі сірі очі, а обличчя все в дрібних зморшках. Тонкі губи, невеликий ніс. Волосся у моєї бабусі злегка сиві, але дуже густі, і вона постійно збирає їх в товсту, довгу косу. А потім бабуся обертає її навколо голови, і це якось зовсім старомодно, чому мені стає ще тепліше і затишніше.

Я люблю дивитися, як бабулю порається по кухні. Вона у мене не худенька, навіть злегка досить повні, але пересувається дуже легко і швидко. Її руки, теж зморшкуваті, міцні, з довгими тонкими пальцями, так і миготять, згортаючи пиріжок за пиріжком. І це дію заворожує. І я замислююся: «А невже колись і я зможу так спритно ліпити різні смаколики своїм онукам?»

Бабуся невисока, він усього на дві голови вище, ніж я. Вона любить носити сукні, а зверху надягає кофту. У моєї бабусі є серед безлічі різних речей найулюбленіші, і я теж обожнюю їх. Наприклад, велика червона кофта, пов'язана з вовни. Вона така затишна, тепла, і пахне моєю бабусею. У зимові вечори я люблю притиснутися до бабусі, коли вона одягає цю кофту, і гріюся. І, напевно, гріє мене і бабусина доброта, ласка, розуміння.

Я виросла, слухаючи її казки щовечора. Голос у моєї бабусі тихий і дуже спокійний. Вона навіть лаятися не вміє, тому що у неї це не виходить. А коли сідає поруч з моїм ліжком і починає розповідати казку або тихо наспівувати якусь пісню (моя улюблена про те, як виходила на берег Катюша), то мені стає зовсім спокійно і не страшно. Іноді голос у бабусі починає тремтіти, і я розумію, що вона згадала якісь важливі речі ... І тоді я ще більше люблю її.

Моя бабуся - це мамина мама. Але іноді вони зовсім не розуміють один одного і навіть сваряться. Тоді у бабусі червоніє обличчя, а очі стають особливо блискучим. І мені дуже шкода її. Адже моя бабуся - це самий добрий чоловік на світі, і вона ніколи ні з ким не вміє лаятися. Навпаки, завжди готова допомогти і вислухати. І ще у неї дуже багато терпіння. Я спостерігаю, як бабуля в'яже шкарпетки або рукавички для мене і брата, і розумію, що для цього потрібно бути дуже терплячою. А її в'язані речі найтепліші на світі, бо в них є бабусина доброта!

Я дуже люблю свою бабулю, Лідію Іванівну. Я притискаюся до неї, слухаю казки та пісні, ділюся секретами. І в ці моменти розумію, що немає людини ближче і рідніше. І нехай вона ніколи не хворіє і гріє мене своїм теплом ще дуже довгий час!Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: тему, бабуся», Твір, Шкільні твори, «Моя, на
Переглядів: 6877 | Завантажень: 186 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.