<Твір на тему "Моя улюблена подруга" скачати

Твір на тему "Моя улюблена подруга"
29.12.2015, 17:41
Кожна людина має друзів, протягом життя вони міняються. Хтось їде, з кимось вже нецікаво спілкуватися, але у мене є моя улюблена подруга. Мою улюблену подругу звуть Оксана, ми з нею дружимо, скільки я себе пам'ятаю. Вона моя підтримка і опора, навіть вночі я можу подзвонити їй, вона мені допоможе і виручить. Її бабуся з дідусем жили поруч зі мною, вона все літо проводила у них, так ми щоліта були разом.

Будь спогади з дитинства обов'язково пов'язані з Оксаною. Незважаючи на те, що ми ходимо в різні школи, ми кожні вихідні проводимо разом. Вона мій найвідданіший друг і частина мого життя.

Безумовно, між друзями бувають сварки і я з подругою не виняток. Бували ситуації, коли ми сперечалися і в образі розходилися по домівках. А потім знову бігли один до одного. У нашому житті була тільки одна сварка, через яку я з Оксаною не розмовляла місяць. Якщо чесно, я вже не пам'ятаю причину конфлікту, але нас помирила сусідка. З тих пір ми усвідомили, що один без одного просто не можемо.

У мене з подругою багато спільних інтересів. Ми любимо читати одні й ті ж книги, ходимо в кіно і театр. Може від того, що дружимо з дитинства, але нам подобаються одні й ті самі речі. Тому я завжди довіряю думці своєї подруги і купувати новий одяг ми йдемо разом. Вона для мене авторитет, тільки вона може змінити мою думку. Звичайно, слово батьків важливо, але подруга по духу мені ближче, вона мене краще розуміє.

Відпочиваємо ми теж разом. Влітку багато загоряємо, ходимо купатися на ставок і гуляти з собакою Оксани. Не буває дня, щоб ми не побачилися. Коли вона їде мені її дуже сильно не вистачає. Я навіть вже не вважаю її своєю подругою, вона для мене як сестра. У мене немає сестри і брата я в сім'ї одна, але завдяки Оксані я не відчуваю себе самотньо і незахищеною. У будь-яких суперечках моя подруга на моєму боці, переспорити нас просто неможливо.

Дуже шкода, що моя подруга не живе весь час поруч зі мною, а до бабусі вона приїжджає тільки на вихідних. Я б хотіла, щоб ми жили поруч. Коли у нас будуть сім'ї, тоді наші діти обов'язково будуть дружити. Наша дружба міцна і непорушна. Я вже навіть не знаю, що нас може посварити. За довгі роки спілкування ми добре впізнали один одного і навчилися гармонійно спілкуватися.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: моя, подруга, тему, Твір, Шкільні твори, улюблена, на
Переглядів: 495 | Завантажень: 131 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.