<Твір на тему "Мої життєві принципи" скачати

Твір на тему "Мої життєві принципи"
25.01.2014, 12:47
Протягом життя у кожної людини формуються свої власні принципи . Джерел їх появи безліч. Найчастіше - це висловлювання кумирів , вразили рядки з улюблених літературних творів тощо.

Також часто люди формують свої принципи виходячи з труднощів, з якими вони зіткнулися на своєму життєвому шляху.

Для мене одним з таких принципів є «Живи зараз!». Ця фраза звучить дуже банально, проте мало хто розуміє її справжнє значення.

Люди воліють жити, озираючись на минуле. А з цього виникають багато їх біди. Те, що було раніше, потрібно вміти відкидати в сторону. Те, що вже відбулося, повинно залишатися позаду. До чого згадувати деталі того, що сталося, перебирати в думках, що можна було вчинити інакше. Нічого вже не виправити.

А негативні думки можуть тільки нашкодити вам. Єдине, що потрібно забирати з собою з пройденого шляху - це досвід.

Ще однією бідою є те, що люди люблять жити майбутнім. Вони будують плани на майбутнє життя , ким стануть, чим займатимуться. І в цих планах проходить все їхнє життя, а в підсумку мало що виявляється виконано.

Запам'ятайте, завтра - то міфічна країна, в якій ви ніколи не опинитеся. Щоранку буде наступати ще одне сьогодні. І його потрібно жити гідно.

Джерелом таких думок для мене став шедевр кінематографу «Поки не зіграв в ящик». У ньому два безнадійно хворих людини відмовляються від лікування і відправляються виконувати свої бажання. Те, що вони не сміли зробити протягом багатьох років. Так невже, щоб зажити тут і зараз, потрібно захворіти невиліковною хворобою?

Ще один мій принцип - завжди тримати своє слово, особливо дане самій собі. Золоте правило: або тримай своє слово, чи не давати його. Коли ви починаєте робити все, що обіцяєте, жити стає простіше. Вас не гризуть тривожні думки, що ви когось підвели. Справи робляться в строк. І люди починають ставитися до вас інакше .

Те ж можна і сказати про слова, дані самому собі . Коли я почала виконувати всі свої обіцянки не «з понеділка, з початку місяця, наступного року», у мене з'явилося більше самоповаги. Я, нарешті, почала займатися танцями, що збиралася зробити вже кілька років. А потім подумала: як до мене можуть серйозно ставитися люди, якщо я не можу виконати навіть обіцянки, дані собі? І записала в секцію, де із задоволенням займаюся.

Вибудовуйте свої власні принципи і дотримуйтесь їх, не дивлячись ні на що, адже їх існування робить вас особистістю.Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz
Переглядів: 3474 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.