<Твір на тему - Море скачати

Твір на тему - Море
28.03.2015, 21:07
Море це непередбачувана стихія, море завжди особливе і неповторне.
Воно може бути ласкавим і тихим, в ясну погоду з легким вітерцем, маленькі хвилі виблискують під променями сонця різними кольорами. Воно прозоре, з блакитним відтінком, подивившись в нього можна побачити морське дно з великими каменями і звивистими водоростями різних кольорів, його мешканців: пропливають риб, черепашок, медуз, морських зірок.

В іншу погоду море може бути буйним і лютим, величезні хвилі розсікають його безкраї простори, воно стає темним, небезпечним і чужим. Страшні шторми руйнують тисячі кораблів і ускладнюють плавання багатьох судів.

 Коли я перший раз побачила море, моєму захопленню не було меж, мене вразили його безкраї простори, його колір, неповторний плескіт його хвиль і особлива краса. Цього року я вперше побачила море з висоти пташиного польоту, це незабутнє враження, таку красу я не бачила ніколи. Море - диво, яке подарувала нам природа.

Морем захоплюються мільйони поетів, художників, музикантів, присвячуючи йому свої твори. На скількох картинах зобразив непередбачуваність моря найбільший художник Айвазовський, прекрасні вірші про море писав Тютчев, Бунін, Жуковський, Лермонтов.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: море, тему, Твір, Шкільні твори, на
Переглядів: 1241 | Завантажень: 156 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.