<Твір на тему - Недільна прогулянка скачати

Твір на тему - Недільна прогулянка
28.03.2015, 21:17
Чи не Минулого тижня в недільний день я з родиною ходив у похід. Ми ходили в ліс. Папа, нарешті - то взяв відгул і вирішив зайнятися подорожжю. Я дуже люблю всякі походи. По дорозі нам зустрічалися красиві кущі, на яких росли маленькі червоні ягідки. Мама сказала, що їх не можна їсти, так як вони отруйні. Але трохи згодом я побачив, як до куща підбігла білка і зірвала пару штук з гілки.

Після довгого пересування ми вирішили зробити привал. Папа розстелив величезна рушник, і ми всі разом сіли на нього. Відпочивали ми недовго, так як потрібно було йти. Мама приготувала поїсти, і незабаром ми висунулися. По дорозі я зустрів смішного зайця, у якого одне вухо коротше іншого. Дивно, що він нас не злякався, а навпаки підійшов пропрасувати. Я в перший раз чіпав справжнього зайця за вуха. Мені дуже сподобалося.

Настав вечір. Сонце вже стало сідати. Нарешті, ми дійшли до місця призначення. Папа розбив намет біля річки і розпалив багаття. Мама дістала з сумки вудку і дала її татові. Через деякий час він прийшов з трьома великими рибинами. Він засмажив рибку, і ми смачно поїли. На ранок ми зібралися йти додому, і вже до вечора, ми сиділи за кухонним столом і обговорювали нашу недільну прогулянку лісом.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: Недільна, Твір, прогулянка, на, тему, Шкільні твори
Переглядів: 692 | Завантажень: 195 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.