<Твір на тему "Осінь - улюблена пора року" скачати

Твір на тему "Осінь - улюблена пора року"
28.01.2014, 15:41
Кожен з нас має тим чи іншим характером, має свої переваги в їжі, одязі, улюбленому кольорі, пори року. Кожен з нас - індивідуальний. Моя улюблена пора року - осінь. Коли ми проходили в школі твори А.С. Пушкіна, мені найбільш сподобалося вірші про осінь - "Похмура час! Очей чарівність!". Знаю зі шкільної програми, що осінь - улюблена пора року цього великого російського поета.

Важко пояснити , за що конкретно я люблю осінь, як неможливо передати запах словами. Перші осінні дні все ще зберігають теплоту літа і часом забуваєш , що воно вже пройшло . Тільки сонце з кожним днем все менше і менше смажить , як ніби , віддаляючись від землі. Восени небо відрізняється особливою красою - воно яскраво блакитне , але , як-ніби трохи сумне . Небо немов сумує про відхід літа. З кожним днем дерева все більше викриваються , і останні теплі промінчики сонця безперешкодно проходять крізь них. Особливо я люблю середину осені , коли приходить пора " золотий" осені . Листя , немов перетворюючись на золоті монети , вистилають землю дорогоцінним килимом.

На все життя мені запам'яталися відчуття з дитинства - цей незвичайний запах опалого листя , ми підкидали їх вгору , кидалися у величезні купи листя , немов у морську безодню . Радості не було меж. А потім , приходячи додому , виявляли свій одяг брудної з ніг до голови. Коли настає час холодних , затяжних , осінніх дощів , багато впадають в депресію , а мені здається , що це особливо таємниче час , коли можна нікуди не поспішати , посидіти вдома за чашкою гарячого чаю , читаючи улюблену книгу. Не секрет для моїх друзів , що я обожнюю дуже ще й тому , що найголовніше свято - день рожденья , у мене теж восени .

Може це збіг , а може бути , просто осінь передає стан моєї душі. Вона не навіває на мене тугу , зовсім ні , навпаки , це період , коли я збираю енергію , подібно ведмедю , який впадає в сплячку. Так само , я люблю і картини на осінню тематику та пісні . Багато хто не поділяють цю мою дивну любов , але , мені й не хочеться бути схожою на всіх.Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz
Переглядів: 3655 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.