<Твір на тему - Осінні квіти скачати

Твір на тему - Осінні квіти
03.03.2015, 13:14
Перша половина вересня зливається з літом, тому не відразу вловлюєш настання осені. Все, як і в серпні - запорошений місто, прив'ялі блякла листя дерев, виснажлива спека, тихі задушливі двори.
 
І раптом налітає дощ! Він пузириться в калюжах, обіцяючи бути довгим і свіжим. Ось проходить година, друга, а він все миє і миє кожен листок і травинку. Прохолодне повітря вривається у вікна і кватирки будинків, приносячи довгоочікуване полегшення.
 
На наступний ранок місто не впізнати. Рясніють різнобарв'ям листя в зелених кронах. Доріжки парків щільно усипані каштанами і жолудями. На клумбах загорілися невигадливі садові і польові квіти. Осінь прийшла!
 
Абсолютно втрачається інтерес до дорогих і дешевим квітковим магазинам з їх «несмачними» трояндами, які не рідними ромашками і прісними гвоздиками. Наші палісадники, свої, рідні цвітуть і пахнуть. У повітрі сплітаються аромати вишуканих парфумів.
 
Хлопець поспішає на побачення. Букет білих вкуснопахнущіх хризантем він дбайливо тримає в руці, як кришталеву вазу. Дівчина здалеку помітила його, підняла долоню, посміхнулася, підбігла, чмокнула в щоку, і ніяково уткнув зашарівшись личко в ніжні, пухнасті, прохолодні пелюстки квітів, вдихаючи приємний, тонкий, незабутній аромат осені.
 
А ось парочка постарше гуляє по алеї парку. Жінка тримає чоловіка під руку, відчуваючи себе спокійно і впевнено. Іншою рукою притискає до грудей букет оксамитових жоржин. Ці квіти вишукані, шляхетні і витримані, як дороге вино. Вони ніби створені для того, щоб символізувати красу, силу, надійність і, звичайно ж, вірність відносин, які пройшли випробування печалями і радощами життя.
 
Теплий вечір накинув тонку шаль павутини «бабиного літа» на плечі, втомленого від денної суєти, міста. На лавці у дворі затишно примостилася літня парочка. Карусель життя кружляла їх невтомно десятиліттями, не даючи можливості віддихатися. Але тепер вже можна зупинитися, озирнутися і зануритися у спогади минулих років. Вона ніжно перебирає шорсткими, натрудженими пальцями, подаровані їм яскраві іскристі айстри. Він дбайливо поправляє на її плечах пухову хустку. І обидва, зі щемом у грудях, згадують той далекий післявоєнний вокзал, коли він повернувся з полону, а вона дочекалася, і тепер бігла до нього по заплаканої перону, розсипаючи на ходу такий же букет осінніх айстр.
 
Самотній клен обережно скидає листя. Вони плавно ковзають в повітрі, сплітаючись в червоно-жовті вітражі, і вистилають строкатим килимом нагріту за день землю.
 
Осінь - це пора роздумів і тихого смутку. І так буде до тих пір, поки наша прекрасна планета крутиться в космосі яскравою осінньою квіткою.Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: Твір, квіти, на, Осінні, тему, Шкільні твори
Переглядів: 2651 | Завантажень: 174 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.