<Твір на тему: Пам'ятки Великобританії скачати

Твір на тему: Пам'ятки Великобританії
07.02.2014, 14:19
Великобританія складається з таких країн, як Англія, Ірландія, Уельс і Шотландія. Ці країни наповнені особливою красою і вишуканістю, яка і приваблює туристів і жителів. Крім істинної краси , країни Великобританії сповнені традицій, які лякають і в теж час ваблять своєю загадковістю. Однак саме найцікавіше у Великобританії - це її пам'ятки.

Вестмінстерський палац має безліч коридорів і кімнат , в яких проходять засідання, збори і т.д. Однак головною визначною пам'яткою цього палацу є башта з годинником, іменована Біг- Бен. Крім того, що Біг- Бен прикрашає палац і надає йому благородний вигляд, він є найяскравішим архітектурним символом.

Старовинний замок, стіни якого зберігають у собі безліч таємниць. Замок був побудований Едуардом I. Метою цієї будови було посилення позицій Великої Англії в Уельсі. Бомаріс вражає своєю величчю. Багато припускають, що цей замок є невразливим спорудою.

Якщо хочеться зануритися в минуле, то ласкаво просимо в Британський музей , який є головним історико-археологічним музеєм. Габарити цієї будівлі величезні (94 галереї), тому музей є найбільшим у світі. Музей сформувався в 1753 році і радує око своїми експонатами донині.

Сьомий століття є датою заснування Вестмінстера, який є головним політичним центром Великобританії. Саме тут вирішуються самі найважливіші питання і проблеми, які стосуються країни і її жителів.

Цей собор є унікальним і величною спорудою. Його особливістю є величезні вітражні вікна, які збереглися ще з середньовіччя. Йоркський Кафедральний собор займає друге місце серед найбільш габаритних середньовічних храмів. Перше ж місце займає Кельнський собор.

Кентерберійський замок гордо носить звання «головний англійська храм Великобританії». І це дійсно так. Розміри цього замку просто вражають. Не менш тривожить душу і загадковість цього місця. Головною визначною пам'яткою замку є картина «Апостол Павло зі змією».

Великобританія воістину прекрасна країна! І це далеко не всі визначні пам'ятки Великобританії, які варто відвідати. Однак я не маю таку можливість. Але я не впадаю у відчай. Адже інтернет сповнений якісних фото і відео, які на кілька миттєвостей перенесуть мене туди.Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz
Переглядів: 606 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.