<Твір на тему - Перший сніг скачати

Твір на тему - Перший сніг
28.03.2015, 21:03
Після довгої брудної осені, коли все навколо сіре і похмуре, інший раз набридає бачити на вулицях чорні силуети дерев і упускати погляд на брудні калюжі. А перший сніг перетворює все навколо!

Вулиці стають загадковими і незвичними для погляду, все навколишнє тебе представляється у вигляді чогось чарівного і казкового. За кілька годин, які сніг випадає, все навколо перетворюється: земля покривається білосніжною ковдрою, дерева одягаються в білосніжні шапки. Виходячи з будинку після того, як випав перший сніг, ти зупиняєш і з подивом розглядаєш відбулися зміни. Тобі хочеться розглянути кожну деталь, щоб нічого не пропустити.

А як чудово стає в лісі після першого снігу! Заходячи в нього, складається відчуття, що ти потрапляєш в царство Снігової Королеви. У лісі тебе зустрічають замети, за якими ще ніхто не ходив, проходячи по них, ти чуєш хрест сніжинок, такий рідний тріск, який ти вже не чув цілий рік, і на душі стає легко і спокійно. Ялини і сосни стають ще миліше, ніж були раніше, на них так приємно дивитися.

Коли ти побачив перший сніг, в голові у тебе виникає думка, що скоро прийде Новий рік, скоро потрібно буде наряджати ялинку, готувати подарунки і чекати маленького дива. У повітрі починає витати запах мандаринів і хвої, від цих думок на обличчі з'являється щаслива посмішка.

Я дуже люблю зиму, вона асоціюється у мене з чимось прекрасним і чистим, мені подобається сидіти біля вікна і дивитися як, кружляючи в танці, сніжинки лягають на землю, як вони переливаються під сонячними променями.

Коли я бачу за вікном маленьких дітлахів, які грають у сніжки, перед очима виникають картини з дитинства: катання з гірки, ліплення сніговиків і снігових баб, катання на лижах і гра в сніжки.

Перший сніг - це маленька радість для всіх!

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: сніг, Перший, тему, Твір, Шкільні твори, на
Переглядів: 783 | Завантажень: 163 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.