<Твір на тему «Пізня осінь» скачати

Твір на тему «Пізня осінь»
28.01.2014, 14:54
У році, як відомо, є чотири пори року, кожному з яких люди прикріпили настрій. Пора року осінь, вважається сумним часом року. Завжди не дуже хороше настрій, щоденні дощі, падіння листя, тумани все це змушує людину нудьгувати.

До того ж , якщо постійні польоти птахів змушували людини пробудитися , вспорхнуть , то восени ті ж птахи покидають нас , відлітаючи у вирій . Починаючи з перших днів осені , ми стежимо за процесом випадання листя. Здається, ось тільки що було все зеленим , свіжим , прекрасним , а тепер природа позбавляється від цього - звідси і поганий настрій.

Пізня осінь - це дні , коли немає ніякого бажання виходити на прогулянку в парк чи в ліс , кому може приносити задоволення порожній , холодний парк . У такий період часу земля повністю сира , сонце видно , але тепла випромінюваного ним немає. Через постійні дощі доводиться носити гумові чоботи , адже на вулиці бруд і сльота .

Вітер в таку пору також нещадно бере своє, іноді він такий сильний , що може зірвати парасольку, яка прикриває від холодного осіннього дощу . Мало людей , хто любить такий час року. Як писав Пушкін « Дні пізньої осені сварять звичайно ...» , що говорить про те , що людей зовсім не радує осіння погода. І це цілком природно , адже за всього цього , людина починає відчувати себе повністю одиноким .

Однак не буває такого , щоб було все так погано в одному часі року ? Навпаки , треба шукати , що то приємне і в такому сумне. Наприклад , можна прочитати цікаву книгу , або просто дивитися у віконце , на падаючі краплі осіннього , холодного дощу і мріяти.

Між іншим , багато композиторів , письменники , поети писали свої шедеври саме в таку холодну , осінню погоду . Адже , зазвичай люди метушаться , поспішають куди то постійно , і ніколи немає часу просто помріяти , а така погода дозволяє знайти такий час .

Крім того , що восени часто йдуть дощі і бушує вітер , є ще дещо що приємне і гарне в цьому часі року , а саме останні дні осінь . Є в цей час року пару теплих днів , який радують нас перед холодної та похмурої взимку. Це дні , коли сонце не просто світити , а ще й гріє , як би вказуючи на те , що треба погрітися , подихати теплим повітрям.

А коли ми прокинемося на наступний день , то холодне повітря скаже нам , що наближається зима і цей факт залишається фактом. І саме останні дні осені нагадають про літній теплі, перед морозом і холодом , який закінчиться з кінцем зими .Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz
Переглядів: 2353 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.