<Твір на тему - Подорож скачати

Твір на тему - Подорож
26.03.2015, 20:23
Подорож - завжди щось нове і цікаве, це зустріч з новими людьми, містами і визначними пам'ятками. Подорож завжди дарує нові емоції та враження, воно дозволяє відволіктися від повсякденного життя і зануритися в нову інше життя, хоча б на кілька днів.

Найчастіше люди вирушають подорожувати під час відпустки. Одні люди воліють для відпочинку теплі курорти, південні країни, вони отримують задоволення від виду моря, піску, черепашок і хвиль, ця група людей отримує задоволення від купання в морі, від теплого сонця і свіжого вітерця, від морських екскурсій. Інші мандрівники люблять відвідувати країни і міста, щоб познайомитися з новою культурою, побачити, як живуть інші люди, помилуватися відомими на весь світ пам'ятками культури. Треті вважають за краще екстремальні подорожі, їм цікаво наживо побачити гори, піднятися на них або самостійно освоїти морське дно, сплавитися по річці.

У всіх нас різні захоплення і пристрасті, залежно від них ми обираємо свій вид подорожі. Одне можна сказати точно, подорож - це завжди щось яскраве і незабутнє, це море посмішок і гарний настрій.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: тему, Твір, Шкільні твори, Подорож, на
Переглядів: 1979 | Завантажень: 171 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.