<Твір на тему "Поїздка до Львова" скачати

Твір на тему "Поїздка до Львова"
29.12.2015, 17:27
Багато хто мріє подорожувати. На жаль, не у всіх є такі можливості. Але ми можемо кожен раз подорожувати, при цьому відвідавши всього пару міст, за своє життя. У цьому нам можуть допомогти фотографії та спогади.

Мені таку можливість подорожі дають знімки, зроблені під час поїздки до Львова. Він підкорив мене своєю красою. Тут одночасно нібито існують дві культури. Серед сучасних будівель розташовані старі вулички, які мають свою історію.

Львів - це старе місто. Його побудували ще в XIII столітті. Його перше призначення було - фортецю. Побудував місто князь Галицький Данило Романович. Назва фортеці він дав на честь свого улюбленого сина Лева.

Природа міста ще зберігає свій первозданний вигляд, адже він розташований в долинах двох річок. Тут свіжий аромат стоїть у повітрі, хоча у Львові та багато промислових підприємств. Особливо прекрасний Львів навесні, коли цвітуть магнолії і розливаються річки. У цей час у місті зовсім непередавана і незабутня панує атмосфера.

Місто багате на старовинні потужні споруди. У центрі його варто ратуша, яку зберігають вічні стражники - кам'яні леви. По кутах розташовуються надзвичайної краси фонтани. У місті ще збереглися старовинні пам'ятники культури. Вони прикрашені в стилі бароко. Також вікові традиції можна побачити і в багатьох інших будівлях. Стіни будинку прикрашені ще в минулі століття і все це збереглося до наших днів. Центр міста повертає нас у минуле. Тут можна перебувати годинами, представляючи життя минулих поколінь.

Окремо потрібно сказати про жителів міста. Старожили можуть дуже довго на своєму рідному діалекті розповідати про життя. Це вельми цікаво слухати. Вони з великою любов'ю ставляться до місця, в якому живуть і своєї історії. Завдяки таким людям, ми можемо точно знати побут і умови, в яких жило населення ще за багато десятиліть до нашої появи. Такі знання безцінні. Вони розширюють наш кругозір, в голові народжуються ідеї про нові поїздках по інших місцях. Адже в кожному з них своя неповторна історія і люди.

Говорити про Львів можна нескінченно довго, але якщо вам хоч раз у житті випаде можливість відвідати це місто, то не втрачайте її. Тоді ви зрозумієте, про що я зараз говорю.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: Поїздка, тему, До, Твір, Шкільні твори, Львова, на
Переглядів: 7751 | Завантажень: 162 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.