<Твір на тему: Поле. Твір про поле скачати

Твір на тему: Поле. Твір про поле
15.04.2015, 12:19
Відразу за околицею мальовничого села розкинулося величезне, хлібне поле. Щороку воно радувало сельчан багатим урожаєм пшениці або жита, доверху наповнюючи їх великі комори золотим зерном.
 
Ранньою весною, коли ще тільки-тільки сходить останній сніг, невтомні трактора від зорі до темна орють і орють в'язкий чорнозем, перемелюючи в грудки сліди своїх широких гусениць. Сільський люд, заклопотаний весняними клопотами, не встигне озирнутися, як соковиті озимі смарагдовим їжачком зазеленятся до, синіючі вдалині, хвойного лісу.
 
До кінця весни почне цвісти і пахнути різнотрав'я по всьому периметру, що набирає силу, поля. Літня спека день у день буде наливати бурштинової стиглістю золоте колосся, а короткочасні, легкі дощики - поїти їх своєю цілющою вологою. У безкрайньому морі хвилюються хлібів загоряться червоні маки, засінеют волошки і, розсипом бризок, спалахнуть жовтоокий ромашки. Польові квіти, перед самою страдой, сплетуться ніжними, дівочими руками в хитромудрі букети і барвисті вінки, які прикрасять непокірні чуприну гарячих хлопців і розплетені коси бентежить дівчат.
 
Потужні комбайни, розсікаючи пружні, наповнені стиглим зерном колосся, попливуть гордими кораблями по хлібного моря, збираючи, вирощений працьовитими селянами, урожай. Дні і ночі ці величні машини будуть без відпочинку працювати на обезлюднює поле, прагнучи підібрати, буквально, кожне, благословенне зернятко майбутніх, запашних короваїв.
 
Золота осінь розмалює яскравими квітами, багаті урожаєм, сади і виноградники, ще тільки чекають прибирання. Вони оточать переоране поле своєї, охопленої полум'ям пожеж, багряно-рудою листям і, поступово догоряючи, попрощаються з ним до наступного року.
 
Ну а матушка Зима накине на чорніючі поле, збиті в повітряну піну, пишні перини, дбайливо подоткнув їх з усіх боків барханами заметів. І буде хлібне поле мирно відпочивати під, несамовитими над ним, хуртовинами та хуртовинами в терплячому очікуванні приходу весни.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: поле, Твір, на, поле., Шкільні твори, тему:, Про
Переглядів: 2738 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.