<Твір на тему "Пори року" скачати

Твір на тему "Пори року"
28.01.2014, 13:00
У кожної людини є своє улюблене час року. Як відомо, у кожного часу року є свій настрій, як у людини. Саме тому різним людям, з різним настроєм подобаються різні пори року. Кожна людина може по різному розповідати про своє улюблене пори року.

Знаєте, пори року нагадують стару казку , де дванадцять місяців зібралися дружно біля багаття, щоб обговорити і розповісти про своє багатство . Здавалося б, чим може бути багата зима чи літо? Однак, багатство є.

Наприклад, зима, може похвалитися срібними килимами , якими вона укутає землю, будинки, дерева. Все так красиво , що придивившись і відчувши це, можна стати найбагатшою людиною на землі.

Весна - пора пробудження всього живого. Якщо все навколо взимку відпочиває, то з приходом весни необхідно прокидатися. Хіба можна не помітити це прекрасне пробудження, коли всі навколо набуває нового зелене вбрання, як все зі срібла перетворюється на зелень, з чистим і свіжим повітрям. Як прилітають птахи після довгої відсутності в рідних місцях, як розпускаються найкрасивіші у світі квіти і все живе приступає до своєї вахті - адже все це завдяки весни.

Літо - час відпочинку. Насправді, цей час року, коли все живе намагається відпочити від усіх турбот, гріючись на сонечку. Це час року багате фруктами , різними ягодами, горіхами, великим вибором трав, а найголовніше багате великою кількістю теплих днів. Саме влітку у людини є можливість, як слід відпочити, адже дні довгі можна добре позасмагати на березі теплого моря. Ніяке інше пору року не дозволить цього зробити.

Осінь - спочатку, це прощання з літом, а потім жовтіюча листя , дощі і відлітають птахи. Однак, треба б ще додати, що цей час року може похвалитися своєю врожайністю. Адже саме осінь дозволяє зрозуміти наскільки урожаен був весь рік. Разом з цим, осінь це пора мрій і снів. Це час року, коли великі композитори , поети і письменники складають свої шедеври. Тим же часом, цей час року, коли починають порожніти поля, ліси , парки , вулиці, коли щодня дме вітер і капає дощ.

Кожна пора року справді прекрасно по своєму. Якщо вийти в морозну зимову ніч в поле, коли світити місяць, можна побачити всі переливи срібла , яким оповита земля . А влітку, адже звертаючи увагу, на все переливи квітів і рослин , то теж можна залишитися в подиві.Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz
Переглядів: 1045 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.