<Твір на тему "Прийшла весна" скачати

Твір на тему "Прийшла весна"
29.01.2014, 20:47
Як ми зустрічаємо прихід весни? Хтось радіє, хтось чекає будь - яких подій, хтось просто милується оживати світом. Прихід весни - це як свято для всього живого: дерев, квітів, птахів, тварин. І все живе з ентузіазмом, з таким же як і маленькі діти чекають і святкують своїй день народження, зазначає прихід довгоочікуваної весни.

Початок весни буває різним: в одному році воно обсипає ласками першим трепетним сонечком світ, а в іншому - обливає жорстким прохолодним зливою, іноді воно може стати дорогим подарунком, а часом і суворим випробуванням. Але, не можна не погодитися, що очікування світла і тепла, пробудження зеленого листя і перших квітів гріє душу, наповнюючи її чудовим трепетом.

Дощем, вогкістю і сльотою може увірватися весна в місто, але тільки варто розступитися щільному куполу сірих хмар, варто саму дещицю пробитися на землю перший промінцю сонця, як все навколо миттєво, немов за помахом чарівної палички, перетворюється. Природа начебто б з неймовірною жагою насолоджується новим етапом року, настільки довгоочікуваним і прекрасним. За лічені дні висихає асфальт, і на радість голубам на тротуарах залишаються лише дрібні калюжки, і дітвора, яка поспішала зі школи, весело біжить підстрибом, марно намагаючись перегнати стрімких сонячних зайчиків, які раз у раз бешкетними зигзагами снують по бруківці.

Дощовому початку весни раді в селах. Адже дощ давно вважається запорукою майбутнього родючості і селяни тільки радіють, коли дощ дрібної поморосью обсипає поля та земельні угіддя.

За містом прихід весни завжди супроводжується бурхливим пожвавленням, початком важкої роботи, по якій за зиму скучили руки сільських трудівників. Пару тепленьких деньків і зазеленіє перша трава, і сільський худобу відразу ж висипле на широкі зелені луки. А ще через тиждень - другий скоро піднімуться і наллються силою стрункі колосся озимих хлібів.

Ніжна зелень молодої трави, неугавний пташиний щебет, яскраві і мальовничі відтінки весняних квітів, радість ожила живності, зухвалий, але вже теплий, вітерець, набухають на гілках дерев нирки - все це початок весни. Приходу весни, який наповнює душу нестримним захопленням, чекає все живе і як матері, як дитина радіє, коли перші сонячні промені починають пригрівати осиротілу за зиму природу.Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz
Переглядів: 3395 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.