<Твір на тему «Прихід зими» скачати

Твір на тему «Прихід зими»
28.01.2014, 15:14
Пізня осінь . Все завмерло в безмовності і готується до приходу зими. Дерева вже скинули останнє листя і стоять голі, як би просячи, щоб їх одягли в нову, білу зимовий одяг, Небо теж втомилося від сірого кольору і постійних хмар, воно хоче прояснитися в морозний день і порадувати блакитно-блакитним своїм сяйвом. Сонце теж хоче пробитися крізь осінні хмари і нагадати про себе якщо не теплом, то хоча б сонячним світлом. Земля , втомлена від польових робіт, замерзла від нічних заморозків і готова укутати в ковдру з товстого пухнастого снігу.

Звірі і птиці теж готові до зими. Кому треба було полетіти в теплі краї - той вже відлетів , кому належить спати - заснув , кому належить поміняти окрас - поміняв , а більшість влаштувалося в своїх норах і гніздах , може , навіть запаслося їжею , і очікує морозів і хуртовин .

Люди теж готуються до приходу зими . Потрібно переходити на теплий одяг , міняти на машині літні шини на зимові , а то і пересідати на маршрутки. На зиму доводиться найголовніший і , напевно, самий улюблений для багатьох свято - Новий рік. Саме з ним пов'язують нові надії та починання , загадують бажання під бій новорічних курантів і вірять в те , що новий рік обов'язково буде кращим за попередній .

Зима все одно прийде раптово. Начебто ще вчора все було , як зазвичай сірим , а сьогодні - все білим -біло . Сніг - найкращий дизайнер- декоратор . Він все прикрасить , розмалює , зробить білим , ошатним і святковим. Комунальні служби знову не готові прибирати тонни снігу з мостових , двірники не встигають змітати його з тротуарів. Зате діти радіють снігу більше всіх : нарешті вони можуть зайнятися своїми улюбленими зимовими розвагами , такими як сніжки , снігові гірки , сніговики , лижі та ковзани.

Зима нагадує нам про казку , про перетворенні природи і про очікування дива. Та й сам прихід зими - це вже якесь чаклунство ! Перший сніг заворожує своєю красою , ніжністю і крихкістю. Виникає почуття спокою й умиротворення від того, що в природі все закономірно : на зміну осені знову прийшла зима , а її обов'язково змінить весна.Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz
Переглядів: 1640 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.