<Твір на тему «Рання весна» скачати

Твір на тему «Рання весна»
08.02.2015, 16:00
Ось і прийшла весна. Скрізь ще лежить сніг, але вже віє свіжим весняним повітрям. Затягнуте хмарами небо поступово змінюється блакитний блакиттю. Всі відчувають наближення весни. Місцями сніг вже підтанув, і по дорогах весело біжать струмки. Вночі ще буває мороз, і всі калюжі, сльота і бурульки замерзають знову.

Вийдеш уранці на вулицю, і, здається, зима повернулася. Часом навіть дерева вкриваються інеєм. Але вдень знову розігріє тепле весняне сонце і повернеться весна. Ніби зима і весна борються один з одним, але ми знаємо, що незабаром весна переможе і встановить свою владу над усім живим.Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: тему, Твір, Шкільні твори, «Рання, Весна», на
Переглядів: 1527 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.