<Твір на тему: Ранок. Осінній ранок - твір. Ранок, яке принесло в моє місто довгоочікуване «бабине» літо скачати

Твір на тему: Ранок. Осінній ранок - твір. Ранок, яке принесло в моє місто довгоочікуване «бабине» літо
21.09.2015, 20:49
Перше вересня почалося раптовим зливою і вогким вітром, тривалими на кілька днів. Міський парк здивовано хитав буйними, малахітовими кронами дерев і тріпотів кущами. Раптово обірвалася спека канула в невідомість разом з, що загубилося десь у холодних, осінніх дощах, «оксамитовим» сезоном. День у день бушувала негода, засмучуючи жителів мого улюбленого міста.
 
У суботу ввечері я сумно сидів біля заплаканої вікна, вдивляючись у рвані жмути набряклих, мрячний хмар. Заздалегідь шкодуючи про втрачений вихідному дні, я непомітно заснув під монотонний стукіт дрібних краплинок.
 
Недільний ранок засліпило мої очі навіть крізь закриті повіки. Я, не вірячи в можливість такого чуда, підскочив до вікна кімнати і відчинив важкі штори. Над сплячим містом велично піднімалося величезна, багряне сонце. Білі висотки мікрорайонів забарвилися в усі відтінки червоних тонів, поблискуючи золотими відблисками, відбиваються від вологих скла.
 
Весело передзвонювалися перший трамваї, і перегукувалися ранні двірники, що поспішають розчистити вулиці улюбленого міста від каші злиплих листя, зірваних негодою. Дзеркала, відмитих до скрипу, тротуарів, відображаючи пучки сонячних променів, кидали їх жменями в проснувшсь скла вітрин і відчинені вікна городян, зустрічаючих недільний день з гарним настроєм та ентузіазмом. Переливчасті, пташині трелі, немов маленькі будильники, протискувалися в усі щілини, щоб влитися в ще сплячі вуха дзвінкою радістю.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: яке, Твір, ранок, Осінній, Ранок., тему:, принесло, твір., на
Переглядів: 972 | Завантажень: 153 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.