<Твір на тему - Ранок у місті скачати

Твір на тему - Ранок у місті
21.03.2015, 11:30
Ранок у місті починається пізніше, ніж у сільській місцевості, місто починає прокидатися тільки до сьомої години. У вікнах будинків запалюється світло, люди починають збиратися на навчання чи на роботу. З вікон будинків починають доноситися звуки телевізора, гуркіт каструль і тарілок, ранкові розмови. Тишу ночі руйнує шум машин, автобусів і трамваїв.

З ранку в місті велика метушня, особливо у великому, люди біжать на роботу, стоять в довгих пробках, штовхаються в автобусах. Не помічаючи один одного, люди пробігають повз. Міські жителі не встигають милуватися пробудженням природи. Вирішуючи важливі питання по телефону, не чують чарівного співу птахів.

Незважаючи на можливість доїхати до школи на машині, я ходжу пішки. На мою думку, з ранку, перед новим навчальним днем ​​потрібно хоча б півгодини побути на свіжому повітрі, щоб остаточно прокинутися і підготуватися до прийому нової інформації. Так як моє місто не дуже великий, машин в ньому мало, і їх шум не заважає спокійно дійти до школи. Коли я йду туди, на вулиці тихо, тільки цокіт жіночих каблуків і розмови перехожих порушують тишу.

Поступово ранок переростає в день, метушня поступово вщухає, все вже дісталися до роботи та навчання, знову на вулицях стає тихо і спокійно.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: Твір, ранок, на, тему, Шкільні твори, місті
Переглядів: 1016 | Завантажень: 190 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.