<Твір на тему - Ранок у селі скачати

Твір на тему - Ранок у селі
21.03.2015, 11:34
Ранок - очищення, прилив сил і свіжих думок, нові плани та починання. З першими променями сонця все живе поступово прокидається і оживає. Небо стає чистим і ясним, блідий світло місяця переростає в яскраве сонячне сяйво. Після нічного сну піднімаються квіти і розкривають свої бутони, наповнені прекрасними ароматами. Все навколо сяє різними відтінками кольорів.

На траві блищать крапельки роси, переливаючись під променями сонця всіма барвами веселки. Чується дзижчання бджіл та джмелів, які рано вранці починають збирати нектар, вже літають різнокольорові метелики і бабки, неквапливо пурхаючи своїми легкими крильцями. Виспавшись, починають співати птахи, видаючи свої чудові трелі. Нічна тиша йде, нові ранкові звуки заглушають її.

Разом з природою пробуджується і людина, з новими силами починаючи новий день. У селі ранок починається на багато раніше, ніж у місті. У сільського жителя ранок приходить з першими криками півнів. З самого світанку потрібно бути на ногах, щоб встигнути зробити всі важливі справи: нагодувати худобу, подоїти корову, відвести її в луки. Особливо навесні і влітку багато справ у селі. На початку літа з ранку потрібно висадити розсаду, полити город, вискубати непотрібну траву, відкрити парники і теплиці. Ближче до середини літа до всіх цих турботам додається збірка ягід і вирощених плодів. Все це приємно робити рано вранці, коли повітря прохолодне, сонце ще не піднялося високо над горизонтом і ніжно світить, не гризучи своїми гарячими променями.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: Твір, селі, ранок, на, тему, Шкільні твори
Переглядів: 757 | Завантажень: 184 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.