<Твір на тему «Що таке щастя?» скачати

Твір на тему «Що таке щастя?»
08.02.2015, 15:51
Кожна людина, напевно, замислювався, що таке щастя. Адже цей стан не так просто визначити. Ми його відчуваємо, але описувати не вміємо. Ми говоримо, що щасливі, але конкретніше висловити це відчуття не можемо. Чому ж так відбувається? І чим для людини є щастя?

Безумовно, це стан душі. У хвилини щастя здається, що весь світ любить тебе і виблискує мільйонами добрих посмішок. Здається, що ззаду виросли величезні білі крила, і досить одного помаху, щоб піднятися в небо. Щастя - це відчуття свободи, польоту, доброти і здоров'я. І воно настільки велике, що просто не може тривати вічно.

Я буваю щаслива, коли батьки виконують мої найзаповітніші мрії. Наприклад, купують довгоочікувану, красиву іграшку або ведуть в саме чудове місце. Коли ми збираємося всі вчотирьох, мама, тато, я і брат, весело сміємося і жартуємо, або дивимося кіно, або гуляємо, я теж щаслива. Мені добре, коли друзі розуміють мене, коли відбувається хороша подія або коли у мене щось виходить. Все це можна назвати щастям, і воно робить життя прекрасним і легкою.

Щастя складно визначити. Адже не можна описати той стан, коли нарешті збувається мрія чи виходить якесь дуже складна справа, коли вдається з чимось впоратися, або просто побачитися з близькою тобі людиною. У такі моменти відчуваєш, що можеш практично все. Будь-яке завдання тобі стає по плечу. У душі перемішується мільйон емоцій: радість, щастя, радість, гордість, любов. І все це разом, напевно, можна назвати щастям.

Це моменти зльоту. І тому їх не буває дуже багато. Та й не може бути. Адже якби людина постійно був би щасливий, він перестав цінувати таке легке стан. Тому іноді у людей трапляються печалі, які обов'язково проходять, відкриваючи дорогу новим щасливим моментам. І це називається коротким словом - життя.Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: щастя?», тему, таке, Твір, Шкільні твори, «Що, на
Переглядів: 1319 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.