<Твір на тему «Що таке зима?» скачати

Твір на тему «Що таке зима?»
01.05.2014, 13:48

Що таке зима? Це прекрасна пора морозів, снігу, білих шапок на деревах і, звичайно ж, лиж. Я і вся моя сім'я дуже любимо вихідні прогулянки на лижах , ми отримуємо багато задоволення від цього заняття. Прекрасний зимовий ліс так і манить до себе: біле покривало на всій землі створює відчуття безмежності, неймовірно красиві дерева в сніговій шубі не дають відірвати від них очей, а чистий і морозне повітря наповнює легені радістю і свіжістю.

       Але крім можливості побачити красиві пейзажі, лижі дуже добре загартовують наше тіло, не дозволяючи йому розслаблятися. Під час прогулянки на лижах дуже добре тренуються наші руки і легкі, від чого ми можемо глибше дихати і проходити всі великі відстані.

       Прогулянка на лижах по зимовому лісі доставляє дуже багато задоволення і користі, і я з великою радістю виходжу на неї, як тільки у мене з'являється можливість.
Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: таке, Твір, «Що, на, тему, Шкільні твори, зима?»
Переглядів: 613 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.