<Твір на тему «Що значить бути щасливим» скачати

Твір на тему «Що значить бути щасливим»
24.01.2017, 16:53
Мабуть, що таке щастя, знає кожен. Це відчуття відчували всі, але описати його не так-то просто, адже воно включає в себе багато складових: радість, спокій, умиротворення і так далі. Напевно, визначення щастя так само індивідуально, як і любов, адже дві різні людини можуть відчувати себе щасливими в абсолютно протилежних ситуаціях.

       За своє недовге життя я прийшла до висновку, що бути щасливою для мене значить дві речі - це робити те, що подобається, і бути поруч з тим, хто подобається. На мій погляд, саме ці два показники в найбільшій мірі впливають на наше самопочуття. Оскільки більшу частину часу ми проводимо на роботі чи навчанні, то цілком логічно, що для того, щоб бути щасливим, потрібно займатися улюбленою справою.

       Звичайно ж, оточення так само важливо, як і сама робота. Ми щодня знаходимося в колі безлічі людей, які також впливають на нас в різній мірі. Найбільший вплив на наш настрій мають близькі і рідні люди, з якими ми бачимося частіше за все. Друзі, колеги або родичі - всі вони частина нашого життя, тому найбільш почесне місце повинно бути відведено тим, чия присутність робить нас щасливими.

       Зрозуміло, не завжди життєві обставини складаються ідеальним чином. Часом доводиться працювати на роботі або спілкуватися з людьми, які не особливо приємні. Але все ж у кожного з нас є вибір, до якої мети прагнути, і якщо поступово вибудовувати своє життя навколо того, що подобається, то відчуття щастя не змусить себе довго чекати.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: значить, Твір, «Що, бути, на, тему, Шкільні твори, щасливим»
Переглядів: 309 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.