<Твір на тему «Сімейні традиції» скачати

Твір на тему «Сімейні традиції»
24.01.2017, 17:28
Проводити час зі своєю сім'єю - одне з найприємніших занять в житті кожного з нас. Мова йде не про просте буднем дні, коли батьки збираються на роботу і не вистачає часу на спілкування. Проводити час з сім'єю - значить думати про своїх близьких, коли вони поруч, і не поспішати нікуди. Ці самі радісні моменти і є важливими традиціями в сім'ї, які згодом стануть зворушливою особливістю кожного такого проведення часу.

       Найчастіше традиції в сім'ї беруть свій початок від народних свят - Нового Року, Великодня, Різдва. Коли в будинок приходить свято, то в кожній родині можуть по-особливому до нього готуватися. Це може бути, наприклад, особлива ялинка в місті, на яку обов'язково потрібно зазирнути в переддень новорічних свят. Дуже тепла і стара традиція - вирізати сніжинки з паперу, це найчастіше доручають дітям. У цей момент вони стають більш самостійними і відчувають, що вони створюють частинку тієї теплої святкової атмосфери, що панує навколо.

       Традиції виникають в сім'ї не тільки під час свят, буває так, що вільного часу не так багато, а провести його хочеться по-особливому. Наприклад, грати всією сім'єю в настільні ігри, ходити разом в вихідний день в кіно, їздити за місто на природу. Хорошим прикладом для молодих батьків завжди є традиції, що були заведені в їхніх сім'ях і які вони принесли в свою.

       Бути причетним до чогось, що вже десятки років роблять батьки - здорово. У ці моменти з'являється відчуття того, що ти повноправний член сім'ї і здатний продовжувати традицію, якій уже багато років. Можеш вдосконалювати її, розповідати про неї з гордістю своїм друзям. Не має значення, наскільки ця традиція значима для інших людей, головне - наскільки вона важлива в твоїй родині, а також те, що ти її продовжуєш!

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: традиції», тему, Твір, Шкільні твори, «Сімейні, на
Переглядів: 341 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.