<Твір на тему: Сніг. Твір про перший сніг скачати

Твір на тему: Сніг. Твір про перший сніг
21.09.2015, 21:02
Облетіли верби і берези, у сумному поклоні, опустили свої довгі, сумні пасма, немов прощаючись з йде, золотою осінню. Останні дні листопада були непроглядно туманними і насиченими осінніми дощами.
 
Одного вечора раптово повалив сніг. Величезні, скуйовджене хмари низько нависли над промоклим містом, чіпляючи верхівки антен багатоповерхівок. Рясні, великі пластівці снігу тихо кружляли у світлі мерехтливих ліхтарів і покривали збитою периною дахи будинків, голі гілки дерев, кущів, безлюдні тротуари і залишки осіннього листопаду в спорожнілих, міських парках.
 
До ранку першим снігом завалило весь велике місто, і легкий морозець старанно утримував дивовижні форми мальовничих заметів, які переливалися дорогоцінним блиском діамантових граней в холодних променях зимового сонця. Сліпуча білизна, що впала на догоряють, осінні букети хризантем відняла їх яскраві, жовто-багряні тони.
 
Ранні двірники старанно кидали розсипчастий сніг дерев'яними лопатами, розчищаючи стежки для перехожих, і відразу посипали їх рудим піском. Іскриста, сніжна пил довго тремтіла в морозному повітрі дрібним бісером і, плавно вальсуючи, опускалася на, швидко зростаючі по краях тротуарів, рукотворні замети.
 
Скоро по хрусткому сніжку побігли квапливі, дитячі ніжки, ледве встигаючи за впевненими кроками дорослих. Вулиці зимового міста наповнилися вигуками і веселим сміхом. Градом полетіли перші сніжки, наспіх зліплені пустотливими школярами, що поспішають до першого уроку. Заверещали гальмами автомобілі, відчайдушно сигналячи, буксувати на слизьких перехрестях, невдахою водіям.
 
Збиті в пишну піну, білі шапки гіллястих крон дерев відливали яскравою блакиттю, що відбивалася в їх сніжному дзеркалі, неба. Гілки кущів гостинно відчинили свої тоненькі ручки з розчепіреними пальчиками, одягненими в пухнасті рукавиці.
 
Моє улюблене місто, урочистий і ошатний, немов проводив генеральну репетицію майбутніх новорічних свят, що нагадали про своє наближення цим чудовим, перший снігопадом.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: Твір, на, Перший, сніг, тему:, сніг., Шкільні твори, Про
Переглядів: 887 | Завантажень: 136 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.