<Твір на тему - Спілкування скачати

Твір на тему - Спілкування
26.03.2015, 19:19
Спілкування відіграє важливу роль в житті кожної людини, я думаю, що сьогодні жодна людина не може жити без спілкування з іншими людьми. Щодня ми з кимось зустрічаємося, обмінюємося з ними інформацією, ділимося своїми новинами, думками, почуттями і переживаннями. Спілкування допомагає підняти настрій і робить людину щасливою. Також допомагає йому розвиватися і вдосконалюватися, вирішувати проблеми.

Раніше люди не могли швидко обмінюватися з тими, хто жив на віддаленій відстані від них, використовували листа, який довгий час йшли до адресата. А сьогодні, завдяки сучасним технологіям, ми можемо спілкуватися на відстані, обмінюючись миттєвими повідомленнями в соціальних мережах і здзвонюючись по мобільних телефонах. Тепер у кожного є можливість за допомогою виходу в інтернет, телефонувати з людьми з інших країн, бачачи їх зображення в реальному часі.

Соціальні мережі були створені для того, щоб люди, що знаходяться на далекій відстані могли спілкуватися. Але сьогодні багато хто використовує інтернет, щоб поговорити з людьми, що проживають з ними на одній вулиці, в одному місті. Замість реального спілкування сучасна людина воліє віртуальне, це стає проблемою сучасного суспільства. Зустрічаючись зі знайомими або друзями замість того, щоб поговорити з ними все частіше, ми воліємо в цей час набрати повідомлення комусь іншому в соціальних мережах. Давайте не будемо забувати про сьогодення спілкуванні, коли люди бачать очі свого співрозмовника.

Спілкування робить людину людиною і облагороджує його. Як сказав знаменитий письменник Антуан Сент-Екзюпері: «Єдина відома мені розкіш - це розкіш людського спілкування».

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: Твір, на, тему, Шкільні твори, спілкування
Переглядів: 3023 | Завантажень: 203 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.